Tula Nosítko Free-To-Grow Wild Hearts

Tula Nosítko Free-To-Grow Wild Hearts


Doprava zdarmaAkce

Tula Free-to-Grow Nosítko je rostoucí, komfortní a funkční. Plně nastavitelné ergonomické nosítko má nastavitelnou výšku a šířku a přizpůsobuje se vašemu rostoucímu dítěti. Toto inovativní nosítko lze používat již od narození (od váhy dítěte 3,2 Kg) bez nutnosti použití novorozenecké vložky. Vhodné pro běžné denní nošení ve městě i přírodě, ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku. Celý popis

3990
4 355 Kč
3 990 Kč
-8%

Platí do 29.2.2020 nebo do vyprodání

Skladem poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1371205005

Popis

Popis produktu

Tula Free-to-Grow Nosítko

Rostoucí, komfortní a funkční je nosítko Tula Baby Free-to-Grow. Když přivítáte vaše dítě na svět, volně rostoucí nosítko se plynule přizpůsobí a umožní vám těsnou blízkost již od narození. První rostoucí nosítka oslavují vzácné momenty dětství. Je to tak jednoduché, ale zjevně drahocenné. Plně nastavitelné ergonomické nosítko má nastavitelnou výšku a šířku a přizpůsobuje se vašemu rostoucímu dítěti. Toto inovativní nosítko lze používat již od narození (od váhy dítěte 3,2 Kg) bez nutnosti použití novorozenecké vložky „Infant Insert". Váha dítěte je rovnoměrně rozložená mezi obě ramena a boky rodiče. Nezatěžuje páteř dítěte ani rodiče. Je lehké a skladné. Vhodné pro běžné denní nošení ve městě i přírodě, ideální volba, jak si užít každodenní dobrodružství s Vaším dítětem bez kočárku. Dítě je v bezpečné a pohodlné pozici a rodiče mají svobodu pohybu. Manipulace s nosítkem je jednoduchá, možnost nošení na břiše a na zádech. Nosítko Tula Baby FTG je dostupné v mnoha populárních barvách.

Vlastnosti:

 • Panel nosítka nastavitelný ve třech pozicích šířky a dvou pozicích délky, což umožňuje ergonomicky pohodlnou a bezpečnou polohu v každé fázi vývoje těla dítěte. Dítě sedí v ergonomickém spead-dřepu, přirozená poloha „tvar M“ v každé fázi a poloze nošení.
 • Nastavitelné polstrované ramenní popruhy pro optimální pohodlí v oblasti krku a ramen.
 • Extra polstrovaní v oblasti nohou dítěte pro jeho pohodlí.
 • 2 pozice –možnost nošení na břiše a na zádech.
 • Pro děti od 3,2Kg do 20,4 kg.
 • Praktická kapsa na bederním pásu pro uschování drobností.
 • Odnímatelná kapucka na spaní. Podpírá hlavičku dítěte během spánku a chrání jej před sluncem a větrem.
 • Materiál nosítka: ručně vyrobený prodyšný a lehký kepr 100 % OEKO-TEX® Standard 100 certifikované plátno.
 • Spony testované v přísných spotřebitelských testech.
 • Lze prát v pračce: perte na cyklus ruční praní s jemným pracím prostředkem šetrným k barvám v co nejchladnější vodě. Sušte na vzduchu.

Produktové míry:

 • míra panelu: v závislosti na možnosti nastavení je šířka sedu nastavitelná od 13 do 38 cm a výška panelu od 28 až43 cm
 • bederní pás: výška 13 cm/ délka 69–145 cm
 • váha nosítka: 0,8Kg

Oceňovaná v oboru nošení. Baby Tula je hrdá na to, že nabízí krásná, snadno použitelná, všestranná a dlouhotrvající nosítka, která poskytují pohodlný a ergonomický způsob podpory a vazby mezi nositelem a dítětem od narození do 4let. Tula nosítka jsou k dispozici v mnoha designech, takže jsou nejen užitečná, ale i stylová! Baby Tula je hrdá, že splňuje a překračuje bezpečnostní standardy a normy a je obchodním členem Baby Carrier Industy Alliance (BCIA).


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ nosítko
Hmotnost 0.8 kg
Maximální nosnost 20 kg
Barva

Barva

černá
Velikost univerzální