Odsávačka nosních hlenů z plastu
239 Kč

Odsávačka nosních hlenů z plastu je založena na nejúčinnější odsávací technologii. Tuto odsávačku hlenů lze připojit k domácímu vysavači. Její konstrukce je ideální pro použití jak u novorozenců, tak u kojenců. Odsávačka je lehce rozebíratelná, jednoduše se čistí a dezinfikuje.


Odsávačka nosních hlenů ze skla
270 Kč

NOSÁTKO Odsávačka nosních hlenů je odsávačka hlenů s napojením na domácí vysavač. Sací hlavice je vyrobana ze skla, ostatní komponenty z plastu. Odsávačka se používá na odstranění nashromážděných hlenů z nosních dutin u malých dětí. Je připojitelná k běžným typům domácích vysavačů.


FORBABY Odsávačka hlenů na vysavač
237 Kč

Odsávačka hlenů z nosu dítěte. Odsávačku lze namontovat na trubici vysavače a jednoduše odstranit hleny a vyčistit tak nos dítěte. Díky tomu lze dítěti usnadnit dýchání a předejít tak možným komplikacím.


Nuk Odsávačka nosních hlenů NUK
97 Kč

Odsávačka hlenů z nosu dítěte NUK. Pomocí balónku, který funguje jako pumpička, lze jednoduše odstranit hleny a vyčistit tak nos dítěte. Díky tomu lze dítěti usnadnit dýchání a předejít tak možným komplikacím. Ideální během nachlazení a rýmy.


Nuk Odsávačka nosních hlenů NUK
97 Kč

Odsávačka hlenů z nosu dítěte NUK. Pomocí balónku, který funguje jako pumpička, lze jednoduše odstranit hleny a vyčistit tak nos dítěte. Díky tomu lze dítěti usnadnit dýchání a předejít tak možným komplikacím. Ideální během nachlazení a rýmy.


BABY ONO Odsávačka hlenů Baby Ono modrá tyrkysová
54 Kč

Odsávačka hlenů z nosu dítěte Baby Ono. Pomocí balónku, který funguje jako pumpička, lze jednoduše odstranit hleny a vyčistit tak nos dítěte. Díky tomu lze dítěti usnadnit dýchání a předejít tak možným komplikacím. Ideální během nachlazení a rýmy.


Baby Mix Odsávačka hlenů Baby Mix bílá
63 Kč

Odsávačka hlenů Baby Mix. Pomocí balónku, který funguje jako pumpička, lze jednoduše odstranit hleny a vyčistit tak nos dítěte. Tvar silikonového nástavce je navržen takovým způsobem, aby nedocházelo k příliš hlubokému zasunutí do nosíku dítěte.


TUFI Odsávačka hlenů TUFI
128 Kč

Odsávačka hlenů z nosu dítěte Tufi. Ideální během nachlazení a rýmy, pomáhá usnadnit dýchání a předejít tak možným komplikacím. Měkký, silikonový nádstavec je bezpečný pro citlivou nosní sliznici.


Microlife Miobebee Dětská odsávačka nosních hlenů
1 299 Kč

1 090 Kč
+ doprava zdarma

Miobebee Dětská odsávačka nosních hlenů pro snadné a rychlé čištění dětských nosních dírek – pro děti od narození do 3 let. Výdrž baterií až na 1000 odsátí, adaptabilita pro malý dětský nosánek, 3 velikosti silikonových nástavců.


Lanaform Baby Nose Vacuum

Lanaform Baby Nose Vacuum

Hodnocení: 3,5
1 219 Kč

939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bateriová nosní odsávačka Lanaform Baby Nose Vacuum je vhodná pro odsávání hlenů miminek již od narození. 2 silikonové nástavce – kratší silnější nebo delší štíhlejší. Je praktická, má velmi snadnou obsluhu a kompaktní tvar umožňující použití i na cestách.


Canpol babies Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru
249 Kč

199 Kč

Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru s jednoduchou obsluhou je určena dětem mladším tří let, které neumí samy smrkat. Slouží k odsátí nadměrného množství hlenu z nosních dírek dítěte, který může způsobit kašel nebo záněty ucha.


Suavinex Anatomická nosní odsávačka
225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Suavinex Anatomická nosní odsávačka určená k předcházení nepohodlí a dýchacích obtíží, které mohou způsobit ucpání nosních dírek a to zejména u malých dětí, které neumí samostatně smrkat. Hlen se odstraní jemnou aspirací bez narušení tlaku uvnitř uší a bez nepříjemných pocitů dítěte. Odsávačka patří do základní hygieny a péče o dítě.


Babymoov Odsávačka nosních hlenů
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odsávačka nosních hlenů Babymoov. Používá se u kojenců a malých dětí, které se samy neumí vysmrkat. Zaoblený tvar koncovky chrání nosánek dítěte.


Beurer NA20 odsávačka hlenů
999 Kč

Novinka

Nemůže vaše dítě během chladných měsíců spát kvůli ucpanému nosu? Nosní odsavač Beurer NA 20 čistí nos vašeho dítěte zvlášť šetrně a hygienicky.


Miniland Baby Odsávačka hlenů Nasal Care
1 189 Kč
+ doprava zdarma

Elektrická odsávačka hlenů Miniland vám umožní rychle a snadno odsát hleny z nosu vašeho dítěte doma i na cestách. Dvě velikosti silikonových nástavců umožní přizpůsobit odsávačku velikosti nosu dítěte. Odsávačka se snadno ovládá jednou rukou, takže na druhé můžete dítě chovat.


BABY ONO Odsávačka hlenů elektronická
799 Kč

Novinka

Odsávačka hlenů je velmi tichá a lze ji použít i když dítě spí. Pro rozptýlení dokonce zahraje i uklidňující melodii. Zbaví batolata a děti nepříjemných hlenů a umožní volné dýchání. Baby Ono Odsávačka hlenů elektronická je ideální na cestování.


Dr. Benny Nosní odsávačka hlenů Slon
1 490 Kč
+ doprava zdarma

Dr.Benny odsávačka hlenů Slon je vhodná domů i na cesty. Má vestavěným nabíjecí akumulátor, který je možné dobít pomocí USB nabíječky. Není hlučný jako odsávačky na vysavač a děti se nebojí.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: