Cole Daniel: Konec hry

Cole Daniel: Konec hry

Hodnocení: 1
399 Kč 322 Kč

Hadrovým panákem vše začalo. Loutkářem to pokračovalo. A teď je tu Konec hry: případ, v němž půjde o všechno. Případ, kterým se vražedný kruh uzavírá. Finlay Shaw, policista v důchodu, je nalezen mrtvý doma v zamčené místnosti.

Delaney J. P.: Dokonalá manželka
399 Kč 322 Kč

Dokonalý život. Dokonalá láska. Dokonalá lež. Nový thriller autora bestsellerů Ta přede mnou a Věř mi, který neodložíte, dokud ho nedočtete.

Kara Lesley: Fáma

Kara Lesley: Fáma

Hodnocení: 4,5
379 Kč 306 Kč

Svobodná matka Joanna se z Londýna přestěhovala do přímořského městečka, kde chce začít nanovo. Aby se lépe seznámila s místními, rozhodne se přihlásit do čtenářského kroužku.

Ward Penelope: Láska online
299 Kč 242 Kč

Poznali jsme se na tom nejméně pravděpodobném místě. Začalo to docela nevinně. Pro ni jsem byl „BůhFilmu“ a ji jsem znal jako „Montanu“, což samozřejmě nejsou naše skutečná jména, jen virtuální přezdívky, za něž se schováváme.

Claytonová Alice: Sexy hoteliér
299 Kč 242 Kč

Clara Morganová žije svůj sen – modernizuje staré hotely, běhá maratony a je neustále v pohybu. Svou kariéru miluje a běžecké závody ji dopují adrenalinem.

de la Motte Anders: Zimní oheň
399 Kč 322 Kč

Dvojnásobný držitel ocenění za nejlepší švédský krimiromán roku přichází s dalším napínavým psychothrillerem. Rok 1987, den svaté Lucie, městečko na jihu Švédska. Oslava v místní tančírně skončí tragicky – požárem a smrtí jedné dívky.

Minier Bernard: Na okraji propasti
449 Kč 378 Kč

Mrazivý thriller, po jehož přečtení budete chtít vyhodit váš smartphone Mladá Francouzka Moira pracuje v oblasti nových technologií.

Velká kniha logických úloh
299 Kč 242 Kč

Logické uvažování je neocenitelná dovednost a stejně jako u každé jiné dovednosti platí, že udržovat ji a rozvíjet vyžaduje praxi a trénink.

Frederick Jen: Chci tě
299 Kč 242 Kč

Bitsy: Je mi sice teprve devatenáct, ale moc dobře vím, co chci. Chci Leku Moorea. Je mi jedno, že se o mě staral od doby, kdy byl sám teprve malý kluk. Je mi jedno, že mě vychoval. Je mi jedno, že být s ním je prý špatný nápad.

Theilsová Lone: Posedlé dítě
279 Kč 226 Kč

Na hřbitově je nalezen brutálně zavražděný muž. Krátce nato se najde znetvořené tělo malého chlapce.

Driscollová Teresa: Chladná jako led
399 Kč 322 Kč

Míle od domova a syna Bena jede Sophie se svým manželem ve vlaku a zaskočí ji děsivý telefonát. Její syn skončil po tragické nehodě v nemocnici. Sophie byla přesvědčená, že své nové přítelkyni Emmě může věřit.

Knight Renée: Osobní asistentka
359 Kč 289 Kč

Od prvního dne je osobní asistentce Miny Appletonové jasné, co se od ní čeká. Absolutní diskrétnost. Dvacet let je Christine oddaná služebnice a tichý svědek všeho, co se v Minině životě děje.

Hawkins J. D.: Neprofesionál
269 Kč 218 Kč

Co se stane, když se zamilujete do své nejlepší kamarádky a kolegyně? Mám tu nejskvělejší práci na světě. Randím s krásnými ženami a píšu o tom. Ovšem rád bych svůj seznamovací blog posunul na vyšší úroveň. Toužím po vlastní online reality show.

Sudoku

Sudoku

Hodnocení: 5
99 Kč 79 Kč

Sudoku neboli magický čtverec je logická hra, která už přes padesát let přináší zábavu všem milovníkům luštění.

Gibneyová Patricia: Ukradené životy
399 Kč 322 Kč

Silniční dělník objeví ve výkopu tělo těhotné dívky. Téhož dne se u dveří inspektorky Lottie Parkerové objeví cizinka se synkem a prosí o pomoc při hledání ztracené přítelkyně.

Velké křížovky na každý den - 365 švédských křížovek
199 Kč 161 Kč

Velké křížovky na každý den vás zavedou do různých koutů naší vlasti, dozvíte se řadu zajímavostí o kulturních, přírodních i technických památkách.

Přejeme vám příjemnou zábavu a radost z vyluštěných tajenek.

Crownover Jay: Jet

Crownover Jay: Jet

Hodnocení: 5
289 Kč 234 Kč

Románový příběh o dnešních mladých Američanech.

Druhý ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek.

Reiszová Tiffany: Anděl
299 Kč 242 Kč

Žádná stopka neochrání srdce Slavná autorka erotických románů a vyhlášená profesionální domina Nora Sutherlinová udělá něco, s čím nikdo nepočítá: uchýlí se na venkov.

Sudoku

Sudoku

Hodnocení: 5
199 Kč 161 Kč

Sudoku je oblíbená logická hra, která přináší nejen zábavu, ale i rozvíjí mozek a napomáhá k celkové relaxaci. V krásném balení navíc může udělat radost i jako nápaditý a hezký dárek.

Tylerová Anne: Běh času
299 Kč 242 Kč

Willa Drakeová si přesně pamatuje zásadní okamžiky svého života: když jí bylo jedenáct, opustila ji matka. Když jí bylo jednadvacet, vzdala se svých akademických ambicí a přijala nabídku k sňatku.

Svěrák Jan: Bohemia-20%

Svěrák Jan: Bohemia

Hodnocení: 5
299 Kč 239 Kč

Akce

Nenatočený film Jana Svěráka vychází v knižní verzi!

Nesbo Jo: Nůž-20%

Nesbo Jo: Nůž

Hodnocení: 4,9
449 Kč 359 Kč

Akce

Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série.

Tudor C. J.: Jáma-20%

Tudor C. J.: Jáma

Hodnocení: 4
399 Kč 319 Kč

Akce

Kříďák, drásavý a děsivý psychothriller C. J. Tudor, se stal nejúspěšnější knižní prvotinou roku 2018. Nyní je tu Jáma, příběh, v němž autorka co do hrůznosti a napětí ještě přitvrdila…

Mayne Andrew: Teorie vraždy-20%
379 Kč 303 Kč

Akce

Bioinformatik a lovec sériových vrahů Theo Cray dostane od FBI neoficiální nabídku vyšetřit podivnou dvojnásobnou vraždu.

Jackson Stina: Stříbrná cesta-20%
349 Kč 279 Kč

Akce

Stříbrná cesta je mimořádně úspěšný debut mladé švédské autorky (jen ve Švédsku se za jediný rok prodalo téměř 300 000 výtisků!), za který získala nejen ocenění pro nejlepší krimi roku, ale i prestižní Glass Key, čímž se zařadila do společnosti takových jmen jako Stieg Larsson či Jo Nesbo.

Tereza Ramba: Tereza Ramba: DobroDruhům
499 Kč 424 Kč

Cestování si nikdy nenaplánujete na sto procent – vždy vás něco překvapí. Ví to i oblíbená herečka a cestovatelka Tereza Ramba (Voříšková). Za dva roky navštívila dvacet zemí a rozepsala se o jejich známých i nečekaných podobách.

Ivanka Devátá: Džungle v kuchyni
249 Kč 211 Kč

Čekáte od Ivanky Deváté omračující recepty z ingrediencí neslýchaných a cizokrajných? Omyl. Spíše se dozvíte, že ve dvaceti letech ještě neuměla uvařit ani kafe a jaké to bylo dobrodružství.

Michaela Duffková: Zápisník alkoholičky
299 Kč 269 Kč

Michaela Duffková je mladá matka, která se rozhodla otevřeně promluvit o své závislosti na alkoholu i o složité léčbě. Chcete vědět, proč je tak těžké přiznat si problém s pitím? Proč není překážkou závislosti ani malé dítě?

Petra Dvořáková: Vrány
299 Kč 254 Kč

Komorní příběh, který končí tam, kde začíná tma, jistě patří k tomu nejlepšímu od spisovatelky úspěšných románů Dědina a Chirurg. Dvanáctiletá Bára se právě nachází na prahu dospívání.

Eva Urbaníková: Příliš osobní známost
249 Kč 211 Kč

Úspěšný román se stal předlohou ke stejnojmennému filmu: třicetiletá Natálie potkává vdovce Marka s malým děvčátkem. Láska na sebe nedá dlouho čekat, začnou spolu žít a všechno vypadá přímo ideálně.

Václav Kopta: Prodloužená jízda
199 Kč 169 Kč

Známý český herec Václav Kopta s lehkostí a nadhledem vzpomíná na vlastní dospívání a na příhody z branže i rodinného života.

Sharon J. Bolton: Rakvář
399 Kč 339 Kč

Policistka Florence Loveladyová se po letech vrací do městečka, kde začala svoji kariéru, aby se zúčastnila pohřbu muže, kterého usvědčila z několika vražd.