Kellermann dětské nůžky na nehty BS 1637 N

Kellermann dětské nůžky na nehty BS 1637 N

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dětské manikúrní nůžky Kellermann jsou vyrobeny z kvalitní poniklované oceli. Pro bezpečné stříhání drobných nehtů u dětí mají zakulacenou špičku. O značce Kellermann:  Kellermann je německá rodinná firma s tradicí již od roku 1927, kdy byla založena Gustavem Kellermannem a jeho syny. Celý popis
159 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

8.12.2021 - 9.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera VAŠE MANIKÚRY.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100065142840

Popis

Dětské manikúrní nůžky Kellermann jsou vyrobeny z kvalitní poniklované oceli. Pro bezpečné stříhání drobných nehtů u dětí mají zakulacenou špičku.

 

O značce Kellermann: 

Kellermann je německá rodinná firma s tradicí již od roku 1927, kdy byla založena Gustavem Kellermannem a jeho syny. Prvotřídní kvalita a maximální spokojenost zákazníka vždy byly, jsou a budou hlavní hodnoty této firmy. A kde jinde by mohla tato firma vzniknout než v německém městě Solingen, proslaveném výrobou nožů a nůžek?

kellermann-logo-bile-web

Logo – drei Schwerter – three swords

Toto logo se těší dlouhé historii – dříve byl tento znak používán nožaři a kováři mečů. Nyní ono logo se třemi meči, mířící špičkou dolů, symbolizuje jednotu a sílu. Od roku 1927 uplynula dlouhá doba a mezitím se vedení předávalo ze syna na syna, kteří byli mistři ve svém oboru a pilně se v něm vzdělávali. Od roku 2005 leží budoucnost značky v rukou Larse Kellermanna. Značka se může pyšnit svou zaslouženou dobrou pověstí – ať už kvůli dlouhé životnosti výrobků či jejich vkusnému designu.