Hardcase HN14T Pevný obal na tom

Značka: Hardcase

Partnerský prodej

Hardcase HN14T Pevný obal na tom

Pevný obal na tom. HARDCASE
Pevné obaly Hardcase představují spičku ve své třídě, a jde tak o pouzdra, která spolehlivě ochrání Vaše nástroje či jinou výbavu kdykoli, kdekoli a před čímkoli. Při jejich výrobě se dbá na každý detail, a tak Hardcase nabízí jen to nejlepší. Celý popis

2190
2 190 Kč včetně DPH
Poslední kus za tuto cenu!

  Náš kód: 100000468052

Popis

Popis produktu

HARDCASE
Pevné obaly Hardcase představují spičku ve své třídě, a jde tak o pouzdra, která spolehlivě ochrání Vaše nástroje či jinou výbavu kdykoli, kdekoli a před čímkoli. Při jejich výrobě se dbá na každý detail, a tak Hardcase nabízí jen to nejlepší.

Vše začíná použitím extrémně pevného plastu, jehož odolnost vůči mechanickému poškození zvyšuje inteligentní design zaručující i vodotěsnost. Každý obal Hardcase je vybaven spolehlivými kolečky, pohodlnými držadly a madly a pevnými upínacími pásky. Jisté uložení nástroje zajišťuje vnitřní vyložení tlumící pěnou. Obaly jde zcela pevně zamknout a víko lze upravit tak, aby byl nástroj zcela spolehlivě zafixován.

Pouzdra je možné skládat na sebe a případně i do sebe. Skladnost a stabilita je tak opravdu velmi dobrá. Pro pořádek jsou všechny obaly vybaveny popisovatelným štítkem.

Tento obal je určen pro buben typu tom o průměru 14 palců.

Parametry

  • Průměr:14 "
  • Barva výrobce:Black
  • Barva:Černá
  • Minimální výška obalu:10 "
  • Maximální výška obalu:14 "

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ obalu case pro tomy
Barva černá
Druh obalu pevný obal na bicí
Velikost 14 "