Stagg K10-097 Klávesový obal
749 Kč

Klávesový obal. Pouzdro pro klávesy, černý nylon, 10 mm vyztužení, vnější kapsa.
Rozměry 97 × 37 × 13 cm.
Vhodné pro většinu keyboardů s 61 klávesami.

Soundsation MC37A BAG Klávesový obal
600 Kč

Výprodej

Klávesový obal. Klávesový obal speciálně navržený pro keyboard Medeli MC37A nabídne vše, co potřebujete pro základní přenášení a uskladnění – nechybí ramenní popruh a velká kapsa k uložení všech nezbytností.

MARSHALL Seeker Black/White Batoh
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh. Cestovní batoh Seeker značky Marshall s Rolltop designem je eco-friendly produkt zhotovený z vláken čtyřiceti recyklovaných PET lahví.

Bespeco KB 37 BR Klávesový obal
1 020 Kč

Klávesový obal. Obal pro keyboardy s 37 klávesami. Vyroben je z odolného nylonu s 20 mm polstrování, který nástroj ochrání jak před mechanickým poškozením tak nepříznivými vlivy počasí.

Bespeco KB 44 Klávesový obal
529 Kč

Klávesový obal. Obal pro keyboardy se čtyřiačtyřiceti klávesami. Vyroben je z odolného nylonu, který nástroj ochrání jak před mechanickým poškozením tak nepříznivými vlivy počasí.

Stagg K10-099 Klávesový obal
819 Kč

Klávesový obal. Pouzdro pro klávesy, černý nylon, 10 mm vyztužení, vnější kapsa. Rozměry 99 × 42,5 × 16 cm.

Bespeco CASE 88 Klávesový kufr
4 790 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klávesový kufr. Polotvrdý klávesový case s vyztuženými obvodovými stěnami a měkkým vnitřním polstrováním.

Vnitřní rozměry: 1410 × 400 × 170 mm

CME Solar
1 250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro CME Xkey 37 LE a CME Xkey Air 37, extra horní přihrádka pro menší klávesnici jako např. CME Xkey25, případně pro kabely a příslušenství. Ramenní popruh umožňuje pohodlné nošení. 

CME Supernova
550 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal pro CME Xkey 25 a CME Xkey Air 25 vyroben z odolné a vodoodpudivé polyesterové tkaniny, vybaven dvěma zipy.

GruvGear Bento Box Half Length Slim Black Obal
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal. Série miniobalů Bento představuje skvělé řešení pro uložení nezbytných drobností. Ať už se vám v batohu zamotávají kabely od sluchátek, hledáte bezpečné místo pro uložení harddisku nebo nabitých baterií, Bento vaše problémy efektivně vyřeší.

Kurzweil KB 76 Klávesový kufr
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Klávesový kufr. Obal z odolného vyztuženého černého nylonu nabízí kostru s kolečky pro snazší transport, polstrované madlo a extra silné polstrování. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství.

Kurzweil KB 88 Klávesový kufr
3 590 Kč
+ doprava zdarma

Klávesový kufr. Obal z odolného vyztuženého černého nylonu nabízí kostru s kolečky pro snazší transport, polstrované madlo a extra silné polstrování. Nechybí vnější kapsa pro příslušenství.

Ortega OWBP Batoh
1 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Batoh. Cestovní batoh Ortega je se svými rozměry praktický pro denní použití, zároveň však nabídne dostatek místa i pro dlouhé pracovní cesty.

Roland CB-BAX Klávesový obal
3 390 Kč
+ doprava zdarma

Klávesový obal. Ochranný obal vytvovřený speciálně pro keytar AX-Edge od značky Roland. Obal byl vyroben kombinací kvalitního nylonu a polyesteru, zipy jsou z ušlechtilé oceli a interiér je vybaven měkkým černým plyšem. Pohodlný transport zaručí dvojice madel s vystuženou rukojetí.

Roland KC-M Protiprachový obal
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Protiprachový obal. Protiprachový kryt chrání vaše klávesy před nežádoucími vlivy prachu, prodlužuje životnost nástroje a udržuje ho v perfektním stavu.

Vortex KB61K

Vortex KB61K

Hodnocení: 4
899 Kč

Polstrovaný klávesový obal, vnitřní rozměry 1060 × 155 × 405 mm, 15 mm polstrování, materiál nylon 1600D, dvě přední kapsy, gumové nožky, zesílené švy a zip, zesílené držadlo se systémem snadného otevření, zesílené popruhy, barva černá.

Vortex KB61K2
899 Kč 749 Kč

Polstrovaný klávesový obal, vnitřní rozměry 960 × 140 x 380 mm, 15 mm polstrování, materiál nylon 1600D, dvě přední kapsy, gumové nožky, zesílené švy a zip, zesílené držadlo se systémem snadného otevření, zesílené popruhy, barva černá.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Obaly, kufry, povlaky na klávesy a piana.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Obaly, kufry, povlaky na klávesy a piana výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Obaly, kufry, povlakyna klávesy a piana akce.