Meinl MCB 22 Obal na činely
1 720 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na činely. MEINL CYMBAL BAG
Tento obal je určen pro uložení a přenášení činelů. Vyroben je z polstrovaného nylonu, samozřejmostí je držadlo pro přenášení.

Zildjian 22" Premium Rolling Cymbal Bag Obal na činely-20%
3 900 Kč 3 120 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na činely. Luxusní obal na činely o průměru 22 palců z pevného nylonu, vybaven je čtyřmi dělícími přihrádkami, extra silným polstrováním a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Transport je hračkou díky vysunovací rukojeti a stabilním kolečkům.

Zildjian 22 Premium Cymbal Bag Obal na činely-30%
2 450 Kč 1 710 Kč

Výprodej

Obal na činely. Luxusní obal z pevného nylonu s pěti přepážkami pojme činely do velikosti 22 palců a až 16 palců ve vnější kapse. Pás přes rameno a držadla usnadňují přenos.

Zildjian 22"Deluxe Backpack Cymbal Bag Obal na činely-30%
2 090 Kč 1 460 Kč

Výprodej

Obal na činely. Spolehlivý obal na činely o průměru 22 palců z pevného nylonu, vybaven je dvěma dělícími přihrádkami a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Přenášení na zádech usnadňují dva pohodlné polstrované popruhy a přední kapsa pojme činely až do velikosti 14 palců.

Zildjian 22" Deluxe Cymbal Bag Obal na činely
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na činely. Spolehlivý obal na činely o průměru 22 palců z pevného nylonu, vybaven je dvěma dělícími přihrádkami a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Samozřejmostí je pohodlná rukojeť a polstrovaný popruh pro snazší přenášení.

Zildjian 24" Deluxe Cymbal Bag Obal na činely-30%
1 990 Kč 1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na činely. Spolehlivý obal na činely o průměru 24 palců z pevného nylonu, vybaven je dvěma dělícími přihrádkami a zpevněným gumovým dnem pro lepší ochranu. Samozřejmostí je pohodlná rukojeť a polstrovaný popruh pro snazší přenášení.