MAKERS Obal na plynový gril
1 299 Kč 916 Kč

Praktická zakrývací plachta ochrání před povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením a slunečním zářením

Napoleon Obal na grily Triumph 325
1 590 Kč
+ doprava zdarma

Pevný a odolný obal na plynový gril Napoleon Triumph 325. Obal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotami.

Napoleon Obal na grily Triumph 410
1 690 Kč
+ doprava zdarma

Pevný a odolný obal na plynový gril Napoleon Triumph 410. Obal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotami.

Campingaz Ochranný obal na gril XL
1 149 Kč 1 120 Kč

Chraňte svůj gril před chladem, sluncem a deštěm pomocí tohoto obalu od značky Campingaz. Velikost XL je vhodná na grily řady 2 Series RBS, 2 Series Classic a 3 Series Woody. Je vyroben z polyesteru v klasické černé barvě s logem značky.

Campingaz Ochranný obal na gril L
1 018 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chraňte svůj gril před vlivy počasí pomocí tohoto obalu od značky Campingaz. Je vhodný na grily řady Xpert a 2 Series Compact LX. Je vyroben z polyesteru v klasické černé barvě s logem značky.

Campingaz Ochranný obal na gril XXXL
1 799 Kč 1 273 Kč

Tento obal je určen pro grily řady Master Series, 2, 3 & 4 Series RBS a 4 Series Classic od značky Campingaz. Je odolný vůči slunci, chladu i dešti. Díky zipu a přezkám je možné jej nastavit na dvě velikosti.

SOMAGIC Univerzální obal na gril (480120CDS)
820 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální obal na gril. Pokud se gril nepoužívá je dobré ho zakrýt obalem na gril, který chrání gril před usazováním prachu a soli přítomné v okolním vzduchu, pokud se grilu věnuje trocha péče prodlouží se tím životnost grilu, ochrana proti slunci, dešti a mrazu.

Campingaz Ochranný obal na gril XXL
1 349 Kč 1 273 Kč

Chraňte svůj gril před rozmary počasí pomocí tohoto obalu od značky Campingaz. Velikost XXL je vhodná na grily řady 3 Series Classic LS Plus a 4 Series Woody. Je vyroben z polyesteru v klasické černé barvě s logem značky.

Outdoorchef Obal A-LINE střední
1 290 Kč 642 Kč

Obal určený na grily značky OUTDOORCHEF AUSTRALIA 415 G a AUSTRALIA 425 G. Chraňte svůj gril před prachem, pylem, sněhem, deštěm i UV paprskům.

Campingaz Ochranný obal na gril Plancha
849 Kč 553 Kč

Chraňte svůj gril před prachem či vlivy počasí pomocí tohoto obalu od značky Campingaz. Tento obal je určen pro stolní gril Plancha. Je vyroben z polyesteru v šedé barvě s logem značky.

SOMAGIC Univerzální obal pro plancha gril (485843CDS)
499 Kč 365 Kč

Univerzální obal pro plancha gril. Pokud se gril nepoužívá je dobré ho zakrýt obalem na gril, který chrání gril před usazováním prachu a soli přítomné v okolním vzduchu. Pokud se grilu věnuje trocha péče prodlouží se tím životnost grilu, ochrana proti slunci, dešti a mrazu

Outdoorchef Obal A-LINE malý
1 190 Kč 781 Kč

Obal určený na grily značky OUTDOORCHEF AUSTRALIA 315G a AUSTRALIA 325G Chraňte svůj gril před prachem, pylem, sněhem, deštěm i UV paprskům.