Obaly pro ukulele, banja, mandolíny

Armour ARM 140C

Armour ARM 140C

299 Kč

Armour ARM 140C je povlak pro koncertní ukulele. Nabízí 7 mm silné polstrování, které dostatečně ochrání váš nástroj před možným poškozením. Je vyroben z černé odolné nepromokavé látky 600D s masivními 8 mm zipy. Povlak je vyroben v atraktivním černo-oranžovém designu

Partner: CMI Music
FZone CUB-3S

FZone CUB-3S

249 Kč

FZone CUB-3S je povlak pro sopránové ukulele. Nabízí 10 mm silné polstrování, které dostatečně ochrání váš nástroj před možným poškozením. Je vyroben z černé odolné nepromokavé látky 600D s masivními 8 mm zipy. Nástroj v pouzdře lze nosit na zádech nebo v ruce. Kapsa na přední straně povlaku.

Partner: CMI Music
Armour ARM 180T

Armour ARM 180T

249 Kč

Armour ARM 180T je povlak pro tenorové ukulele. Nabízí 7 mm silné polstrování, které dostatečně ochrání váš nástroj před možným poškozením. Je vyroben z černé odolné nepromokavé látky 600D s masivními 8 mm zipy. Nástroj v pouzdře lze nosit na zádech nebo v ruce.

Partner: CMI Music
Armour ARM 100S

Armour ARM 100S

249 Kč

Armour ARM 100S je povlak pro sopránové ukulele. Nabízí 7 mm silné polstrování, které dostatečně ochrání váš nástroj před možným poškozením. Je vyroben z černé odolné nepromokavé látky 600D s masivními 8 mm zipy. Povlak je vyroben v atraktivním černo-oranžovém designu.

Partner: CMI Music

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Obaly pro ukulele, banja, mandolíny.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Obaly pro ukulele, banja, mandolíny výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Obaly pro ukulele, banja, mandolíny akce.