Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Previosa Vak na pěstování na zábradlí a plot-19%
249 Kč

200 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Závěsný vak na zábradlí balkónu či terasy je ideální pro pěstování květin a bylinek. Po skončení sezóny ho jednoduše složíte a při skladování tak nebude zabírat skoro žádné místo.


Previosa Závěsný vak na pěstování
199 Kč

139 Kč
+ doprava zdarma

Závěsný vak je ideální na terasu či balkón k pěstování jahod, bylinek, alei rajčat či paprik. Skvěle šetří prostor a při sklízení se nemusíte ohýbat, plody nejsou zašpiněné a po sklizni vak jednoduše složíte.


Previosa Obal na pěstování rostlin 2 ks
130 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Obal na pěstování rostlin či bylinek, který je vhodný i k umístění na zeď. Své využítí nalezne i na terasách, lodžijích, ale i zídkách na zahradách.


Previosa Dvojitý vak na pěstování-21%
169 Kč

133 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Vak se dvěma oddíly rozdělenými přepážkou se hodí pro pěstování bylinek ať už v bytě či venku na balkóně. Po skončení sezóny ho jen složíte na plocho, takže ho uskladníte kdekoliv.


Previosa Čtvercový vak na pěstování 25 cm
149 Kč

120 Kč
+ doprava zdarma

Vak je ideální pro balkón či terasu na pěstování bylinek, květin ale i zeleniny. Pokud je již po sezóně, vak můžete jednoduše složit a při skladování vám tak zabírá minimum místa.


Previosa Kruhový vak na pěstování 45 cm
289 Kč

222 Kč
+ doprava zdarma

Vak s dekorem skvěle užijete na terase či balkónu k pěstování stromků, keříků či bylinek. Po skončení sezóny jej můžete jednoduše složit, a tak vám v bytě bude zabírat naprosté minimum místa.