Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Previosa Vak na pěstování na zábradlí a plot-19%
249 Kč

200 Kč

Výprodej

Závěsný vak na zábradlí balkónu či terasy je ideální pro pěstování květin a bylinek. Po skončení sezóny ho jednoduše složíte a při skladování tak nebude zabírat skoro žádné místo.


Previosa Obal na pěstování rostlin 2 ks
130 Kč

Výprodej

Obal na pěstování rostlin či bylinek, který je vhodný i k umístění na zeď. Své využítí nalezne i na terasách, lodžijích, ale i zídkách na zahradách.


Previosa Dvojitý vak na pěstování-21%
169 Kč

133 Kč

Výprodej

Vak se dvěma oddíly rozdělenými přepážkou se hodí pro pěstování bylinek ať už v bytě či venku na balkóně. Po skončení sezóny ho jen složíte na plocho, takže ho uskladníte kdekoliv.


Previosa Čtvercový vak na pěstování 25 cm
149 Kč

120 Kč

Vak je ideální pro balkón či terasu na pěstování bylinek, květin ale i zeleniny. Pokud je již po sezóně, vak můžete jednoduše složit a při skladování vám tak zabírá minimum místa.


Previosa Kruhový vak na pěstování 45 cm
289 Kč

222 Kč

Vak s dekorem skvěle užijete na terase či balkónu k pěstování stromků, keříků či bylinek. Po skončení sezóny jej můžete jednoduše složit, a tak vám v bytě bude zabírat naprosté minimum místa.


Previosa Závěsný vak na pěstování
199 Kč

139 Kč

Závěsný vak je ideální na terasu či balkón k pěstování jahod, bylinek, alei rajčat či paprik. Skvěle šetří prostor a při sklízení se nemusíte ohýbat, plody nejsou zašpiněné a po sklizni vak jednoduše složíte.