Canon EF-M 11-22 mm f4-5,6 IS

Canon EF-M 11-22 mm f4-5,6 IS


Širokoúhlý objektiv EF-M 11–22 mm – kompaktní a lehký pro snímky a filmy špičkové kvality, který bude s kompaktními systémovými fotoaparáty EOS M vždy po ruce. Celý popis

9536
9 890 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
9 536 Kč
Skladem poslední 1 kus
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 776192

Popis

Popis produktu

Širokoúhlý objektiv EF-M 11–22 mm – kompaktní a lehký pro snímky a filmy špičkové kvality, který bude s kompaktními systémovými fotoaparáty EOS M vždy po ruce.

  • Širokoúhlý objektiv EF-M 11–22 mm se zoomem
  • Výsuvný kompaktní design
  • Plynulé, tiché zaostřování pomocí krokového motoru při snímání filmů
  • Režim Dynamický IS pro stabilní záběry
  • Optický stabilizátor obrazu 3 EV
  • Vysoká kvalita obrazu
  • Minimální zaostřovací vzdálenost 0,15 m
  • Ruční zaostřovací kroužek

Pořizujte dramatické záběry krajin

Tento ultraširokoúhlý objektiv 11–22 mm se zoomem pro kompaktní systémové fotoaparáty EOS umožňuje vměstnat více do záběru, takže můžete na každém snímku zachytit větší část objektu. S tímto objektivem pořídíte dramatické záběry krajin i fotografie interiérů s bohatými barvami a krásné snímky architektury.

Snadné přenášení s kompaktním systémovým fotoaparátem EOS

Objektiv má kompaktní a lehkou konstrukci a při nečinnosti se zasune, takže jej můžete snadno přenášet, ať jdete kamkoli.

Plynulé, tiché zaostřování pomocí krokového motoru při snímání filmů

Zásluhou funkce Servo AF při záznamu filmu lze snadno nahrávat vysoce kvalitní filmy, které jsou stále ostře zaostřené. Objektiv využívá technologii krokového motoru STM, díky čemuž nabízí tiché a plynulé zaostřování v režimu snímání filmů. Při ostření tedy nedojde k ohrožení zvukové stopy. Motor STM také poskytuje plynulý přechod na zaostřování pro záznam ve vysoké kvalitě.

Režim Dynamický IS pro stabilní záběry

Otřesy fotoaparátu způsobené pořizováním filmů z ruky nebo za chůze při sledování akce jsou dynamicky sníženy. Dynamická stabilizace obrazu si poradí s korekcí většího rozsahu pohybu. Filmy snímané za chůze tak budou stabilní.

Ostré snímky se stabilizátorem obrazu 3 EV

Objektiv EF-M 11–22 mm f/4–5,6 IS STM poskytuje stabilní fotografie, dokonce i při snímání z ruky za slabého světla. Objektiv je vybaven optickým stabilizátorem obrazu 3 EV, který redukuje otřesy fotoaparátu. Umožňuje tak snímat skvělé fotografie za slabého světla a zajišťuje redukci otřesů fotoaparátu ve všech podmínkách.

Skvělá kvalita obrazu

Díky dvěma asférickým čočkám a čočce UD si můžete být jistí vysokou kvalitou, ostrostí a kontrastem snímků i při snímání za slabého světla. Objektivy jsou rovněž opatřeny povrchovou úpravou Super Spectra, která pomáhá zajistit přesné vyvážení barev a vysoký kontrast a také potlačit záblesky a zdvojení obrazu, a tím dosáhnout nádherných snímků za jakéhokoli osvětlení.

Minimální zaostřovací vzdálenost 0,15 m

Se zaostřovací vzdáleností 0,15 m máte šanci dostat se k objektům ještě blíže, a proto je tento objektiv ideální pro záběry zblízka a fotografie krajin. Nastavte režim zaostřování na možnost AF+MF (manuální ostření po automatickém ostření) a užijte si plně manuální doostřování, které umožňuje upravit zaostření bez nutnosti ukončení režimu AF.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Verze pro Canon
Min. ohnisková vzdálenost

Min. ohnisková vzdálenost

11 mm
Max. ohnisková vzdálenost

Max. ohnisková vzdálenost

22 mm
Světelnost objektivu (W)

Světelnost objektivu (W)

4.5
Zoom

Zoom

ano
Nejkratší zaostření

Nejkratší zaostření

100 cm
Průměr závitu na filtr 52 mm
Hmotnost 260 g
Barva

Barva

tmavě šedá
Výbava stabilizace obrazu