Nikon Nikkor Z 24-70 mm F4 S

80%
Hodnocení: 4
Nikon

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F4 S

80%
Hodnocení: 4
Nikon

Fullframe objektiv se zoomem, NIKKOR Z 24–70mm f/1,8 S, je univerzálním řešením pro mnoho fotografických situací. Jeho univerzálnost jej předurčuje k použití na cestách, kde zajistí ostré snímky za všech okolností. Celý popis

27690
4 2
27 690 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
U dodavatele
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1270746

Popis

Popis produktu

  • 24–70 mm
  • F4
  • bajonet Nikon Z
  • ostření od 30 cm
  • 500 g

Kompaktní objektiv NIKKOR Z 24–70 mm f/4 S se zoomem je zárukou věrných snímků s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. S fotoaparáty Nikon Z zachytíte vše neuvěřitelně detailně – ať již se jedná o statické snímky nebo videosekvence. Ostrost v celém obrazovém poli.

Univerzální objektiv – Pokud hledáte objektiv, který dokáže využít jakoukoli příležitost, je pro vás tento 24–70mm objektiv se zoomem a pevnou světelností f/4 tím pravým. Každý snímek či videosekvence bude mít větší prostorovou hloubku, více detailů a barev – ať už se jedná o scénu za nízké hladiny osvětlení nebo o rychlý pohyb.

Zachyťte celou scénu – Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je v celém rozsahu zoomu pouze 0,3 m. Díky tomu bude scéna celá vaše – od blízkých objektů až po nekonečno.

Ostré snímky za všech okolností – Konstantní světelnost f/4 zaručuje výjimečný výkon za nízké hladiny osvětlení a poskytuje konzistentní expozice v celém rozsahu ohniskových vzdáleností. Získejte co nejvyšší kvalitu obrazu bez nutnosti nastavovat vysoké hodnoty citlivostí ISO.

Velký bajonet s rozsáhlými možnostmi – Díky bajonetu Nikon Z s extrémně velkým průměrem dokážete s objektivem NIKKOR Z zachytit více světla v celém obrazovém poli. Navíc jsou díky malé vzdálenosti mezi bajonetem a obrazovým snímačem výrazně potlačeny úbytky osvětlení na okrajích obrazového pole. Výsledkem je výjimečně ostrý obraz až do krajů obrazového pole v celém rozsahu ohniskových vzdáleností.

Brilantní obraz. Až do krajů obrazového pole. – Výjimečná rozlišovací schopnost tohoto objektivu se zoomem umožňuje věrně reprodukovat každý prvek zachycené scény. Pro zajištění rovnoměrného jasu v celém obrazovém poli je minimalizována vinětace. Výsledkem je ostrý obraz s živými barvami a vysokým kontrastem až do krajů obrazového pole.

Brilantní obraz – Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat a ARNEO potlačují výskyt reflexů a závoje, což zvyšuje brilanci snímku i při fotografování v protisvětle. Tyto antireflexní vrstvy se osvědčují rovněž v případech, kdy se v obrazovém poli vyskytuje množství přímých zdrojů světla.

Věrné zachycení světla – Díky minimalizaci sagitální komy je možné dosáhnout prvotřídní reprodukce bodových zdrojů světla (například pouliční osvětlení v noci). Bodové zdroje světla jsou tak i na krajích obrazového pole reprodukovány jako jemné kruhové plošky.

Výjimečné barvy – Živé barvy a vysoký kontrast jsou samozřejmostí díky asférickým optickým členům a asférickým optickým členům ze skla ED.

Ostrost. Bezhlučnost. Přesnost. – Systém kombinovaného zaostřování objektivů NIKKOR Z a použití více zaostřovacích motorů zaručují perfektní a stabilní zaostření objektů. Objektiv zaostřuje plynule a bezhlučně, takže se ideálně hodí pro statické snímky i videosekvence.

Váš úhel pohledu – Vysokorychlostní a velkokapacitní přenos dat mezi objektivem a fotoaparátem Nikon Z umožňuje dokonale korigovat zkreslení v celém rozsahu zoomu. Ostrost obrazu je výjimečná a přímé linie jsou reprodukovány bez zkreslení.

V jakémkoli světle – Objektiv využívá redukci vibrací zabudovanou ve fotoaparátu a vy tak můžete fotografovat s časy závěrky až o 5 EV delšími, než by bylo jinak možné. Zachyťte brilantnější snímky při ubývajícím denním světle i filmové scény – bez nežádoucích efektů chvění fotoaparátu.

Vždy precizní – Plovoucí optické členy zajišťují přesné zaostření na krátké vzdálenosti. Elektromagnetická clona zaručuje přesné expozice při rychlém sériovém snímání.

Jen ve vašich rukou – Vroubkovaný příkazový kroužek umožňuje přesné a intuitivní ovládání. Při fotografování v režimu AF můžete příkazovému kroužku přiřadit ovládání korekce expozice nebo citlivosti ISO. Při fotografování v režimu manuálního zaostřování můžete příkazový kroužek používat jako kroužek zaostřovací. Rychlost přeostřování je úměrná rychlosti otáčení kroužku, což umožňuje optimální kontrolu nad přesným zaostřením.

Dynamické perspektivy. Dokonalé videosekvence. – Optická konstrukce objektivu umožňuje maximálně využít širokého dynamického rozsahu fotoaparátů Nikon Z a pořídit výjimečnou stopáž videosekvencí s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Přibližte si okamžiky, které tvoří příběh.

Tichý provoz – Velice tichý krokový motor umožňuje téměř neslyšitelné automatické zaostřování. Tichý je i zoom a díky bezhlučnému příkazovému kroužku budete moci nastavovat clonu bez jakéhokoli cvakání.

Nádherná plynulost – Systém kombinovaného zaostřování objektivu umožňuje neuvěřitelně plynulé a přesné přeostřování. Minimalizovány jsou změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování a změny zaostření při zoomování.

Obsah balení:

  • objektiv
  • pouzdro
  • sluneční clona
  • přední a zadní krytka

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Verze pro Nikon
Min. ohnisková vzdálenost

Min. ohnisková vzdálenost

24 mm
Max. ohnisková vzdálenost

Max. ohnisková vzdálenost

70 mm
Světelnost objektivu (W)

Světelnost objektivu (W)

4
Zoom

Zoom

ano
Nejkratší zaostření

Nejkratší zaostření

30 cm
Průměr závitu na filtr 72 mm
Hmotnost 500 g
Barva

Barva

černá
Výbava utěsněný proti prachu a vlhkos, automatické ostření