Panasonic 35-100 mm Lumix G X Vario F2,8 II POWER O.I.S. (H-HSA35100E9)

Panasonic 35-100 mm Lumix G X Vario F2,8 II POWER O.I.S. (H-HSA35100E9)


Teleobjektiv Lumix G X Vario 35–100 mm se světelností F2,8. Power O.I.S. optická stabilizace obrazu. Skvělý pro focení portrétů, sportovních akcí a vzdálených objektů. Povrch potažený nanomateriály pro křišťálově čisté snímky. Odolný vlivům počasí. Celý popis

28958
29 990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
28 958 Kč
U dodavatele
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1230366

Popis

Popis produktu

  • 35–100 mm
  • F2,8
  • POWER O.I.S. stabilizace
  • Bajonet Micro 4/3
  • Průměr filtru 58 mm

Dokonalost z každého úhlu

Díky ultra dlouhému rozsahu 35–100 mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: –200mm) s vysokorychlostní světelností F2.8 vám tento objektiv umožňuje jemně rozmazat pozadí portrétů a snímků na krátkou vzdálenost. A poskytuje také krátké časy závěrky pro rychlé snímky pohybujících se předmětů, například při akci a sportech. Zároveň je jeho konstrukce odolná vůči vlhku/prachu/mrazu, takže je dostatečně odolný pro snímání v exteriérech a můžete ho kreativně používat téměř v libovolném počasí spolu s fotoaparátem LUMIX odolným vůči vlhku/prachu/mrazu.

POWER O.I.S. – ultra ostré fotografie

Zachyťte scény bez obav nebo v rychlosti okamžiku. Technologie optické stabilizace obrazu (O.I.S.) vestavěná přímo do objektivu zajistí, že vaše fotografie budou vypadat skvěle s ostrými obrysy bez rozmazávání po celém snímku. Další evoluce velmi oblíbené technologie MEGA O.I.S. posouvá tuto pokročilou technologie do stavu, kdy dokáže okamžitě kompenzovat i větší otřesy a vibrace fotoaparátu, které by se mohly objevit na fotografii. Můžete tak pořizovat živoucí scény bez potřeby stativu. Nakonec si budete moci užívat úžasně ostré snímky.

Povrch potažený nanomateriály – čistý obraz ze všech úhlů

Odstraňte nechtěný vznik duchů a odlesků – na objektivy systémy byl aplikován povrch potažený nanomateriály. Tento speciální, velmi tenký povlak byl původně vyvinut společností Panasonic za účelem redukce otravných odrazů v celém světelném spektru. A výsledek? křišťálově čisté snímky, i když fotografujete světlý zdroj v temnotě.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Díky podpoře videa má každý uživatel vše, co potřebuje k záznamu pomocí svého fotoaparátu LUMIX. Objektiv nejen provádí hladké změny clony, takže nedochází k náhlým změnám expozice, ale také se vyznačuje tichou konstrukcí pro lepší záznam zvuku scény. Navíc jeho úžasná výkonnost při automatickém zaostřování umožňuje zaznamenávat dokonalá videa v rozlišení 4K, pro něž je přesné zaostření klíčové.

Odolnost vůči vlhku/prachu/mrazu – pro větší tvůrčí svobodu

Postavte se živlům v téměř libovolném počasí nebo místě ke snímání. Tento objektiv se vyznačuje konstrukcí odolnou vůči vlhku, prachu a mrazu, která je dostatečně odolná i pro náročné použití v terénu. Chrání vnitřní systém objektivu před pískem, deštěm a dalšími vlivy a činí z něj skvělou volbu pro snímání za náročných podmínek. Teď už vám nic nebrání v pořizování kreativních snímků přírody nebo krajiny. *Objektiv podporuje tuto funkci ve spojení s fotoaparáty LUMIX odolnými proti vlhku, prachu a mrazu.

Rozměry a hmotnost:

  • průměr 67,4 × 99,9 mm na délku
  • 357 g

Obsah balení:

  • Krytka objektivu, zadní krytka objektivu, sluneční clona, ochranný obal na objektiv

Video


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Verze pro Olympus
Min. ohnisková vzdálenost

Min. ohnisková vzdálenost

35 mm
Max. ohnisková vzdálenost

Max. ohnisková vzdálenost

100 mm
Světelnost objektivu (W)

Světelnost objektivu (W)

2.8
Zoom

Zoom

ano
Nejkratší zaostření

Nejkratší zaostření

85 cm
Průměr závitu na filtr 58 mm
Hmotnost 357 g
Barva

Barva

černá
Výbava stabilizace obrazu, utěsněný proti prachu a vlhkos, automatické ostření