Panasonic 8-18 mm LEICA DG VARIO-ELMARIT F2,8–4,0 ASPH (H-E08018)

Panasonic 8-18 mm LEICA DG VARIO-ELMARIT F2,8–4,0 ASPH (H-E08018)


Širokoúhlý objektiv Leica 8–18 mm se světelností F2,8–4. Odolný proti vlhku, prachu a mrazu pro použití v jakémkoliv počasí. Optika s povrchem ošetřeným nanomateriály pro dokonalý obraz bez odlesků. Celý popis

31569
31 569 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
U dodavatele
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1228568

Popis

Popis produktu

  • 8–18 mm
  • F2,8 – 4
  • Bajonet Micro 4/3
  • Průměr filtru 67 mm

Tento širokoúhlý objektiv se zoomem je lehce přenosný a má skvělou schopnost vykreslení snímku, což je kombinace vlastností fotoaparátů LEICA. Neuvěřitelné rozlišení tohoto objektivu LEICA DG jasně a kompletně vykreslí ultra širokoúhlé 16mm krajinky až po standardní 36mm momentky (ekvivalent 35mm fotoaparátu). Využívá také 67mm filtr, čímž dosahuje větší kreativity při focení i natáčení videa. Tento svižný a vysoce kvalitní objektiv funguje i za nepříznivého počasí, a je tak ideální na focení v terénu.

Objektiv LEICA DG – nepřekonatelná optika

Rozhodněte se pro objektiv LEICA DG a získáte nepřekonatelnou kvalitu optiky a výkon. Přirozeně splňuje nejpřísnější normy kvality stanovené společností Leica Camera AG. Díky sofistikované konstrukci těchto objektivů si budete užívat dokonalou čistotu obrazu až k okrajům vašich fotografií. Zároveň je zabráněno zkreslení jakéhokoliv druhu, což umožňuje přesné a ostré vykreslení snímku. To znamená, že máte ve své dlani ideální nástroj pro tvorbu profesionálních snímků.

Povrch potažený nanomateriály – čistý obraz ze všech úhlů

Zbavte se rušivých duchů a odlesků – na objektivy v tomto systému byl aplikován povrch potažený nanomateriály. Tento speciální, velmi tenký povlak byl původně vyvinut společností Panasonic za účelem redukce otravných odrazů v celém světelném spektru. A výsledek? Křišťálově jasné snímky i při fotografování světlého zdroje ve tmě.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Díky podpoře videa má každý uživatel vše, co potřebuje k záznamu pomocí svého fotoaparátu LUMIX. Objektiv nejen provádí hladké změny clony, takže nedochází k náhlým změnám expozice, ale také se vyznačuje tichou konstrukcí pro lepší záznam zvuku scény. Navíc jeho úžasná výkonnost při automatickém zaostřování umožňuje zaznamenávat dokonalá videa v rozlišení 4K, pro něž je přesné zaostření klíčové.

Odolnost vůči vlhku/prachu/mrazu – pro větší tvůrčí svobodu

Rozměry a hmotnost

  • průměr 73,4 × 88 mm na délku
  • 315 g

Obsah balení

  • Krytka objektivu, zadní krytka objektivu, sluneční clona, ochranný obal na objektiv

Video


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Verze pro Olympus
Min. ohnisková vzdálenost

Min. ohnisková vzdálenost

8 mm
Max. ohnisková vzdálenost

Max. ohnisková vzdálenost

18 mm
Světelnost objektivu (W)

Světelnost objektivu (W)

2.8
Zoom

Zoom

ano
Nejkratší zaostření

Nejkratší zaostření

23 cm
Průměr závitu na filtr 67 mm
Hmotnost 315 g
Barva

Barva

černá
Výbava utěsněný proti prachu a vlhkos, automatické ostření, ultrasonické ostření