Sony 70-200 mm f/4 G OSS (SEL70200G)

100%
Hodnocení: 5
Sony

Sony 70-200 mm f/4 G OSS (SEL70200G)

100%
Hodnocení: 5
Sony

Akce

Cashback Sony – 2500 Kč zpět!
Teleobjektiv 70–200 řady G pro Full-frame fotoaparáty Sony. Optická stabilizace Steady Shot, tělo odolné proti prachu a vlhkosti. Konstantní clona f/4. Ostrý a čistý obraz díky optickým ED členům a antireflexní nanovrstvě. Celý popis

33490
5 1
Black Friday-
42 990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
33 490 Kč
-22%

Platí do 29.11.2020 nebo do vyprodání

Skladem 2 kusy
 
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1051653

Popis

Popis produktu

Cashback Sony – 2500 Kč zpět!

 • Platí pro nákup do 31. 1. 2021
 • Bližší informace a postup pro uplatnění nároku naleznete na tomto odkazu

trong>

 • Platí pro nákup do 31. 1. 2021
 • Bližší informace a postup pro uplatnění nároku naleznete na tomto odkazu

Teleobjektiv 70–200 mm řady G

 • Full-Frame formát
 • Konstantní clona f/4
 • Dva ostřící motory pro rychlé a přesné ostření
 • Antireflexní nanovrstva

Špičkové vykreslování objektivů řady G

Tento kompaktní, lehký objektiv se špičkovou optikou a konstantní maximální clonou F4 nabízí atraktivní a kreativní kvalitu obrazu, kterou jsou objektivy řady G pověstné. Objektivy řady G vyhovují těm nejpřísnějším měřítkům, přičemž každý jednotlivý kus je testován tak, aby splňoval vysoké standardy kvality obrazu a kreativního ovládání.

Objektiv s optimální ostrostí a efektem bokeh

Kombinace precizních členů AA (Advanced Aspherical), špičkového skla ED a antireflexní nanovrstvy v propracované optické konstrukci zajišťuje vysoké rozlišení napříč celým snímkem při všech ohniskových vzdálenostech. Kruhová clona s 9 lamelami přináší nádherný efekt bokeh s přirozeným osvětlením a rozšiřuje tak kreativní možnosti objektivu.

Mobilita a pohodlné ovládání v lehkém těle

Tento kompaktní, lehký objektiv Full-Frame se zoomem a bajonetem E je skvělým společníkem těl fotoaparátů řady α7, který maximalizuje mobilitu. Další výhodou je interní zaostřování, které udržuje konstantní ohniskovou vzdálenost objektivu a zajišťuje tak lepší ovladatelnost. Všechny ovládací prvky, včetně tlačítek aretace ostření a omezení ohniskové vzdálenosti, byly navrženy s ohledem na intuitivní ovládání a umožňují tak soustředit se jen na focení.

Vždy ostré a jasné

Vestavěný optický stabilizátor obrazu SteadyShot kompenzuje chvění fotoaparátu, které způsobuje rozmazání snímků při focení z ruky. Snáze dosáhnete ostrých, jasných fotek, přičemž při focení v místnosti nebo za slabého osvětlení nebudete muset zvyšovat citlivost ISO a riskovat tak vyšší šum.

Režimy švenkování

První přepínač stabilizace obrazu svého druhu na objektivu řady G přináší „režim švenkování“, s nímž můžete i při této fotografické technice využít optický stabilizátor obrazu SteadyShot. Výsledkem budou dynamické snímky s využitím horizontálního posuvu při efektivní minimalizaci rozmazání v ostatních osách.

Stálá světelnost F4

Konstantní clona F4 napříč celým rozsahem 70–200 mm vám umožní využívat zoom a měnit kompozici, aniž byste se museli zabývat úpravou expozice.

Antireflexní nanovrstva

Tato povrchová úprava byla specificky navržena pro zajištění přesného propouštění světla při současném snížení negativních vlivů odlesků, odrazů a stínových obrazů. Snímky tak mají vylepšený kontrast, jsou zřetelnější a jejich celková kvalita je mnohem lepší.

Kruhová clona s 9 lamelami

Unikátní 9dílný kruhový design umožňuje, aby clona zůstala téměř dokonale kruhová i při zaclonění o dvě clonová čísla. Díky tomu je možné dosáhnout plynulejšího a přirozenějšího rozostření snímků (včetně uměleckého rozmazání neboli efektu „bokeh“) a lepšího ovládání hloubky ostrosti.

Dva lineární motorky

Ostření je rychlé a přesné díky dvěma lineárním motorkům. Tichý a plynulý pohyb je ideální zejména při natáčení filmů, rychlé akce či čehokoli, kde se zaostření rychle a často mění. Využitím vnitřní skupiny zaostřovacích členů místo pohyblivé přední části objektivu vzniká kompaktní design, který je ideální pro připevnění příslušenství, jako jsou sluneční clona na objektiv či polarizační filtr.

Spolehlivě a snadno za jakýchkoliv podmínek

Spolehlivá obsluha v celé řadě podmínek je zajištěna designem, který zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti do objektivu.

Rozměry a hmotnost:

 • 80 × 175 mm
 • 840 g

Obsah balení:

 • Sluneční clona
 • Přední krytka objektivu
 • Zadní krytka objektivu

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Verze pro Sony
Min. ohnisková vzdálenost

Min. ohnisková vzdálenost

70 mm
Max. ohnisková vzdálenost

Max. ohnisková vzdálenost

200 mm
Světelnost objektivu (W)

Světelnost objektivu (W)

4
Zoom

Zoom

ano
Nejkratší zaostření

Nejkratší zaostření

100 cm
Průměr závitu na filtr 72 mm
Hmotnost 840 g
Barva

Barva

bílá
Výbava stabilizace obrazu, automatické ostření