10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 42703048

Collar Obojek nylon 25mmx33-49cm WAUDOG Summer

Collar Obojek nylon 25mmx33-49cm WAUDOG Summer

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stylový obojek s nepřehlédnutelným designem bude vyhovovat jak vám, tak vašemu čtyřnohému miláčkovi. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
468 Kč
Zboží od: TvFit.cz
468 Kč
S novou kartou za

Popis

Stylový obojek s nepřehlédnutelným designem bude vyhovovat jak vám, tak vašemu čtyřnohému miláčkovi. Prvotřídní nylon s vysokou hustotou vláken a hedvábným leskem je dostatečně ohebný, a přitom odolný. Obojek se ani při častém používání netřepí, odolává tahu, vlhkosti a špíně. Nečistoty se do něj nevsakují. Při silném zašpinění oceníte snadné čištění (lze jej vyprat i ve studené vodě) a rychlé sušení. Unikátní technologie potisku zajišťuje stálost barev. Speciální kovová spona se jednoduše zacvakne, spolehlivě drží a dá se rozepnout jednou rukou. Spona i D-kroužek k připnutí vodítka jsou vyrobené z kvalitní oceli se speciálním povrchem odolným proti opotřebení a rezivění. Výhody:

odolnost vůči tahu, vlhkosti a špíně, syté barvy odolné vůči slunečnímu záření, snadná údržba – dobře se čistí a rychle schne, Smart ID známka, elegantní vzhled, dlouhá životnost = úspora peněz.

Smart ID známka je identifikační štítek s QR kódem, který slouží k dohledání ztraceného zvířete pomocí mobilní aplikace WAUDOG Smart ID. Registrací zvířete do systému mu vytvoříte digitální identitu propojenou s unikátním QR kódem. Po jeho načtení se nálezci zobrazí důležité informace o zvířeti včetně kontaktu na vás. Vy současně obdržíte oznámení o přesné poloze zvířete. Materiál: nylon, kov Velikost: L Rozměry (cca): délka 33–49 cm šířka 2,5 cm