Stejskalová Jana, Řeháková Ivana: Architektura moderních zahrad

Značka: Náš kód: 100000813661
 Stejskalová Jana, Řeháková Ivana: Architektura moderních zahrad

Partnerský prodej

Stejskalová Jana, Řeháková Ivana: Architektura moderních zahrad

Kdo by se nechtěl pochlubit svou zahradou? Ať jste majitelem, nebo zahradním architektem, vždy přemýšlíte o tom, jak nejlépe zúročit klady pozemku, na kterém má vyrůst nová zahrada. Celý popis

467

467 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 549 Kč, Ušetříte 82 Kč (14 %)
Již se neprodává

Popis

Popis produktu

Kdo by se nechtěl pochlubit svou zahradou? Ať jste majitelem, nebo zahradním architektem, vždy přemýšlíte o tom, jak nejlépe zúročit klady pozemku, na kterém má vyrůst nová zahrada. Správně založená zahrada totiž nejsou jenom květiny a dřeviny, celý zahradní prostor je komplexem přírodních, výtvarných a dalších technických prvků. Pomocí schémat, prostorových vizualizací, příkladových obrázků a fotografií vám tato kniha poslouží jako návod, jak nejvhodněji naplánovat výsadbu, vodní plochy, komunikace i mobiliář v duchu současných trendů a vytvořit tak harmonickou zahradu, která by vás těšila během celého roku.

Prakticky zaměřené kapitoly se věnují cíleným návodům na řešení jednotlivých typů zahrad prostřednictvím komentovaných schémat. Příkladová řešení doplňují ukázky a fotodokumentace z terénu – z dobře řešených zahrad, zahradních detailů, optimálního použití materiálu a současné kvalitní zahradní architektury. Uvedeny jsou i výčty osvědčeného sortimentu dřevin i květin, zvláštní oddíl pojednává o stromech z hlediska velikosti a celkového vzhledu. V každé kapitole jsou popsány chyby, kterých se lidé dopouštějí při plánování a tvorbě určitého typu zahrady.

Kniha osloví čtenáře praktičností a komentovanými návody, a to včetně prostorových zobrazení zahrady v různých fázích vývoje – jak v průběhu roku, tak i po letech.

  • počet stran: 192
  • produkt: Vázaný
  • datum vydání: 1.12.2014
  • šířka: 212mm
  • výška: 18mm
  • hmotnost: 944g
  • ISBN: 978–80–247–4515–2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Stejskalová Jana, Řeháková Ivana
Typ(vazba) Vázaný
Vydavatel Grada