Počet nalezených produktů: 31

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Skrytý zahradní obrubník 18m
999 Kč
+ doprava zdarma

Zahradní skrytý obrubník o délce 18 m je maximálně pružný a zároveň dostatečně tuhý, dává svobodu k vytvoření křivek dle Vašich představ. Životnost minimálně 30 let.


J.A.D. TOOLS Lem trávníku 20 cm x 9 m - zelený
204 Kč

157 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plastový obrubník oddělí trávník, záhonky a ostatními místa na vaší zahradě. Praktické a jednoduché použití. Vyrobeno z kvalitního plastu v zelené barvě. Délka 9 m.


MALL Skrytý zahradní obrubník 12,5 cm x 25 m
1 375 Kč
+ doprava zdarma

Zahradní skrytý obrubník je maximálně pružný a zároveň dostatečně tuhý, nepraská a neláme se. Snadno jej zformujete do požadovaného tvaru. To Vám dává svobodu k vytvoření oblouků a křivek podle Vašich představ. Obrubník zamezí prorůstání trávy a oddělí dva povrchy. Můžete ho přejíždět rotační sekačkou a strunovou osekávat.


NOHEL GARDEN GARDEN DIAMOND 2v1 se zavlažovacím syst. 6 m-13%
874 Kč

760 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Obruba – Obsahuje závlahové prvky, které optimálně a úsporně zavlažují okrasné nebo zeleninové záhony, skleníky a menší travnaté prostory na zahradě. První obrubník na světě, který nejen odděluje trávník od záhonů, cest, chodníků a jiných venkovních prostorů, ale dokáže také efektivně zalévat jakékoliv místa na vaši zahradě. Je také vhodný pro komerční použití.


NOHEL GARDEN GARDEN DIAMOND JUNIOR hnědá d8mm 0,1x6m
361 Kč

297 Kč
+ doprava zdarma

Obrubník je určen k oddělení trávníku od okrasných záhonů, zpevněných cest, ale i pro ohraničení solitérů v zahradě nebo parku. Spolehlivě zabrání prorůstání trávníku v místech, kde není tráva žádoucí. Obrubník je odolný proti poškození běžnými zahradními sekačkami a strunovkami.


NOHEL GARDEN Obrubník skrytý plastový 60cm-4,8 m
368 Kč

305 Kč
+ doprava zdarma

Instaluje se pod rovinu terénu tak, aby byla vidět pouze šíře horní hrany (5 mm). Uchycuje se pomocí plastových hřebů, které jsou v dolní části opatřeny zpětnými zoubky proti vytržení. Obrubník je konstruován tak, aby po instalaci nijak nenarušoval ráz zahrady. Trávník můžeme sekat až k okraji oddělené plochy.


NOHEL GARDEN Obrubník skrytý plastový 6cm 8m
1 114 Kč

969 Kč
+ doprava zdarma

Instaluje se pod rovinu terénu tak, aby byla vidět pouze šíře horní hrany (5 mm). Uchycuje se pomocí plastových hřebů, které jsou v dolní části opatřeny zpětnými zoubky proti vytržení. Obrubník je konstruován tak, aby po instalaci nijak nenarušoval ráz zahrady. Trávník můžeme sekat až k okraji oddělené plochy. Obsah balení je 8 dílů o délce 1 m + 28 hřebů.


LanitPlast zahradní obrubník GARDEN DIAMOND 12 m černý
999 Kč

849 Kč

Kvalitní plastový obrubník pro oddělení trávníku od záhonů, lze předělat na skrytý zavlažovací systém, délka návinu 12 m, černá barva. Materiál odolný vůči UV záření, v zimě nepopraská.


LanitPlast zahradní obrubník GARDEN DIAMOND 6 m černý
549 Kč

467 Kč

Kvalitní plastový obrubník pro oddělení trávníku od záhonů, lze předělat na skrytý zavlažovací systém, délka návinu 6 m, černá barva. Materiál odolný vůči UV záření, v zimě nepopraská.


LanitPlast zahradní obrubník GARDEN DIAMOND 10 m hnědý
999 Kč

849 Kč

Kvalitní plastový obrubník pro oddělení trávníku od záhonů, lze předělat na skrytý zavlažovací systém, délka návinu 10 m, hnědá barva. Materiál odolný vůči UV záření, v zimě nepopraská.


LanitPlast zahradní obrubník GARDEN DIAMOND 10 m zelený
999 Kč

849 Kč

Kvalitní plastový obrubník pro oddělení trávníku od záhonů, lze předělat na skrytý zavlažovací systém, délka návinu 10 m, zelená barva. Materiál odolný vůči UV záření, v zimě nepopraská.


M.A.T. Group Lem trávníku 10cmx9m, zelená
114 Kč
+ doprava zdarma

Lem trávníku lze použít na zahradě jako obrubník a je vhodný pro oddělení vašeho záhonku od travnaté plochy nebo chodníčku.


M.A.T. Group Lem trávníku 15cmx9m, zelená
151 Kč
+ doprava zdarma

Lem trávníku, který lze použít na zahradě jako obrubník a je vhodný pro oddělení vašeho záhonku od travnaté plochy nebo chodníčku.


M.A.T. Group Lem trávníku 20cmx9m, zelená
199 Kč
+ doprava zdarma

Lem trávníku, který lze použít na zahradě jako obrubník a je vhodný pro oddělení vašeho záhonku od travnaté plochy nebo chodníčku.


M.A.T. Group Lem trávníku JACOB 10cmx6m, zelená
362 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Lem trávníku JACOB lze použít na zahradě jako neviditelný obrubník, pomůže Vám snadno oddělit travnatou plochu od záhonů.