ALPINE PRO unisex pantofle Hiroshi
399 Kč

Novinka

Unisex pantofle s originálním potiskem od značky ALPINE PRO, z limitované kolekce pro Olympijské hry 2021.

ALPINE PRO chlapecká sportovní obuv KBTR241530-31%
599 Kč 409 Kč

Akce

Chlapeckou sportovní obuv Alpine pro unosí chlapci na jakékoliv sporty nebo vycházky do přírody. Boty se suchým zipem jsou vybaveny funkční mezipodešví EVA a podešví z termoplastické gumy.

ALPINE PRO dívčí sportovní obuv KBTR241324-31%
599 Kč 409 Kč

Akce

Dívčí sportovní obuv Alpine pro unosí dívky na jakékoliv sporty nebo vycházky do přírody. Boty se suchým zipem jsou vybaveny funkční mezipodešví EVA a podešví z termoplastické gumy.

ALPINE PRO dětská obuv ERZIO KBTR240770-32%
499 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská letní obuv ERZIO s reflexními prvky a funkční podešví TPR budou příjemné na nošení a zároveň dostatečné pevné na letní výlety. Boty děti unosí na jakýkoliv letní procházky, sport nebo i do školy.

ALPINE PRO dívčí obuv BIELO KBTR237846G
999 Kč

Dívčí letní sandály BIELO jsou vyrobeny z kvalitního syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň velmi ohebnou podešví TPR. Dokonalou fixaci na nohu zajišťuje stahovací pásek na suchý zip a pružná šňůrka na nártu.

ALPINE PRO dívčí outdoor obuv MIKIRU KBTR217452-30%
1 499 Kč 1 039 Kč

Akce

Dívčí outdoorová obuv MIKIRU je ideální na výlety do přírody, sportování i do města. Obuv s reflexními prvky s podešví z termoplastické gumy je lehká a vysoce flexibilní.

ALPINE PRO chlapecká obuv LANCASTERO KBTR221697
1 199 Kč 839 Kč

Chlapecká letní obuv LANCASTERO 2 s reflexními prvky a funkční stélkou EVA přinese vysokou odolnost vůči terénu, proti vodě a celkovou pružnost. Boty chlapci unosí na jakýkoliv letní výlet, sport nebo i do školy.

ALPINE PRO chlapecká obuv BIELO KBTR237779G
999 Kč

Dětské letní sandály BIELO jsou vyrobeny z kvalitního syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň velmi ohebnou podešví TPR. Dokonalou fixaci na nohu zajišťuje stahovací pásek na suchý zip a pružná šňůrka na nártu.

ALPINE PRO chlapecká obuv DRUSSILO KBTR222677
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chlapecká letní obuv DRUSSILO s reflexními prvky a funkční stélkou EVA přinese vysokou odolnost vůči terénu, proti vodě a celkovou pružnost. Boty chlapci unosí na jakýkoliv letní výlet, sport nebo i do školy.

ALPINE PRO chlapecká obuv SAIRO
399 Kč 319 Kč

Chlapecká obuv SAIRO od značky Alpine Pro zaujme svým moderním designem i kvalitním materiálem. Chlapci boty unosí do přírody i do města díky textilnímu materiálu, doplněnému o TPR podešev, který umožňuje takto univerzální použití.

ALPINE PRO chlapecká sportovní obuv AVICESE KBTR219697
1 299 Kč

Chlapecká sportovní obuv AVICESE s reflexními prvky s funkční podešví EVA přinese vysokou odolnost vůči terénu, proti vodě a celkovou pružnost. Boty chlapci unosí na jakýkoliv sport, na výlety do přírody nebo do školy.

ALPINE PRO dívčí obuv DRUSSILO KBTR222419
999 Kč

Dívčí letní obuv DRUSSILO s reflexními prvky a funkční stélkou EVA přinese vysokou odolnost vůči terénu, proti vodě a celkovou pružnost. Boty dívky unosí na jakýkoliv letní výlet, sport nebo i do školy.

ALPINE PRO dívčí obuv JONO KBTR238770G
999 Kč

Dívčí letní sandály JONO jsou vyrobeny z kvalitního syntetického materiálu s pevnou, ale zároveň velmi ohebnou podešví TPR. Dokonalou fixaci na nohu zajišťuje stahovací pásek na suchý zip a pružná šňůrka na nártu.

ALPINE PRO dívčí obuv LANCASTERO 2KBTR221524
1 199 Kč 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí letní obuv LANCASTERO 2 s reflexními prvky a funkční stélkou EVA přinesou vysokou odolnost vůči terénu, proti vodě a celkovou pružnost. Boty dívky unosí na jakýkoliv letní výlet, sport nebo i do školy.

ALPINE PRO dívčí obuv LANCASTERO KBTR221846
1 199 Kč 839 Kč

Dívčí letní obuv LANCASTERO 2 s reflexními prvky a funkční stélkou EVA přinesou vysokou odolnost vůči terénu, proti vodě a celkovou pružnost. Boty dívky unosí na jakýkoliv letní výlet, sport nebo i do školy.

ALPINE PRO dívčí obuv SAIRO
399 Kč 319 Kč

Dívčí obuv SAIRO od značky Alpine Pro zaujme svým roztomilým květinovým designem i kvalitním materiálem. Holčičky boty unosí do přírody i do města díky textilnímu materiálu, doplněnému o TPR podešev, který umožňuje takto univerzální použití.

ALPINE PRO dívčí sportovní obuv AVICESE KBTR219452
1 299 Kč

Dívčí sportovní obuv AVICESE s reflexními prvky s funkční podešví EVA přinese vysokou odolnost vůči terénu, proti vodě a celkovou pružnost. Boty dívky unosí na jakýkoliv sport, na výlety do přírody nebo do školy.

ALPINE PRO dívčí sportovní obuv CLEMENSE KBTR220677
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dívčí sportovní obuv CLEMENSE s reflexními prvky s funkční mezipodešví EVA přinese vysokou odolnost vůči terénu, proti vodě a celkovou pružnost. Boty dívky unosí na jakýkoliv sport, na výlety do přírody nebo do školy.

ALPINE PRO dívčí outdoorová obuv Elimo-50%
1 799 Kč 889 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlná dívčí outdoorová obuv pro univerzální využití. Voděodolná, prodyšná, vhodná pro pěší turistiku za každého počasí.

ALPINE PRO dětská outdorová obuv Golovino-50%
1 599 Kč 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlná dětská outdoorová obuv pro univerzální využití. Voděodolná, prodyšná, vhodná pro pěší turistiku za každého počasí.

ALPINE PRO dívčí outdoorová obuv Golovino-50%
1 599 Kč 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlná dívčí outdoorová obuv pro univerzální využití. Voděodolná, prodyšná, vhodná pro pěší turistiku za každého počasí.

ALPINE PRO dívčí obuv Sibeal-50%
1 699 Kč 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boty pro dívky disponují reflexními prvky, které zajišťují viditelnost i za zhoršených světelných podmínek. Součástí je membrána PTX ochraňuje před vnikem vlhkosti a reguluje vnitřní klima. ALPINE PRO dívčí obuv Sibeal najdou využití při procházkách v přírodě ale i ve městě.

ALPINE PRO dívčí obuv Gambello-50%
1 699 Kč 839 Kč

Akce

Boty pro dívky disponují reflexními pruhy, které zajišťují viditelnost i za zhoršených světelných podmínek. Jsou ošetřeny voděodolnou impregnací. Zapínají se pomocí 3 pásků na suchý zip, které fixují nohu. ALPINE PRO dívčí obuv Gambello najdou využití při procházkách v přírodě ale i ve městě.

ALPINE PRO chlapecká obuv Sibeal-50%
1 699 Kč 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boty pro chlapce disponují reflexními prvky, které zajišťují viditelnost i za zhoršených světelných podmínek. Součástí je membrána PTX ochraňuje před vnikem vlhkosti a reguluje vnitřní klima. ALPINE PRO chlapecká obuv Sibeal najdou využití při procházkách v přírodě ale i ve městě.

ALPINE PRO dětská obuv Newhaleno-50%
1 299 Kč 639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlné dětské zateplené zimní kotníkové boty v okrovém provedení udrží nožky Vaš neposedů v teple a suchu za každého počasí. Jsou optimální volbou do zimních a sněhových dnů. Boty mají klasické zavazování na tkaničky.

ALPINE PRO chlapecká obuv Gambello-50%
1 699 Kč 839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boty pro chlapce disponují reflexními pruhy, které zajišťují viditelnost i za zhoršených světelných podmínek. Jsou ošetřeny voděodolnou impregnací. Zapínají se pomocí 3 pásků na suchý zip, které fixují nohu. ALPINE PRO chlapecká obuv Gambello najdou využití při procházkách v přírodě ale i ve městě.

ALPINE PRO Lanka Dámská Obuv Městská-30%
649 Kč 454 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské plátěnky jsou vhodné na procházky a běžné nošení po městě. Disponují podešví z pryže, která je lehká a snadno udržovatelná. ALPINE PRO Lanka Dámská Obuv Městská jsou opatřeny klasickými tkaničkami na zavazování.

ALPINE PRO dětská outdoor obuv REPTO KBTP216697G-31%
799 Kč 549 Kč

Akce

Dětská outdoor obuv REPTO české značky Alpine Pro unosí děti na ven do přírody, na výlety a jiné venkovní sporty. Boty jsou vybavené TPR podešví, která zajistí potřebnou flexibilitu a odolnost při ohýbání.

ALPINE PRO dětská letní obuv Liono
1 199 Kč 839 Kč

Pohodlná letní obuv od značky Alpine Pro poskytne dětem dokonalou fixaci nohy díky pružné stahovací šňůrce se stoprem a suchému zipu na patě boty. Praktické zpracování a kvalitní materiály si vaše dítě oblíbí nejen na procházce po městě, ale i na výletě do přírody.

ALPINE PRO Lans Pánské Obuv Sportovní-30%
1 299 Kč 909 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pánské tenisky jsou vhodné na sport, procházky i běžné nošení. Disponují podešví z materiálu EVA, který je velmi lehký. ALPINE PRO Lans Pánské Obuv Sportovní je opatřena klasickými tkaničkami na zavazování.

ALPINE PRO Lora Dámská Obuv Sportovní-30%
899 Kč 629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské tenisky jsou vhodné na sport, procházky i běžné nošení. Disponují podešví z materiálu EVA, který je velmi lehký. ALPINE PRO Lora Dámská Obuv Sportovní jsou opatřeny stahovacími tkaničkami se stoprem pro dostatečné utažení.

ALPINE PRO chlapecké sněhule ETELO-51%
899 Kč 439 Kč

Akce

Chlapecké sněhule značky Alpine Pro budou výbornou obuví pro vašeho chlapečka do chladných zimních měsíců. Díky zvýšené podrážce se skvěle hodí pro chůzi ve sněhu.

ALPINE PRO dívčí sněhule Etelo KBTP215450-51%
899 Kč 439 Kč

Akce

Dívčí sněhule Apline Pro ETELO, které vaši malou princeznu nejen zahřejí díky vnitřní straně podšité kožíškem, ale navíc si je zamiluje pro jejich snadné a rychlé obouvání díky rychlošněrovacímu systému. Obuv je vyrobena z voděodolného textilu a syntetiky a její podrážka s vyvýšením na patě a špičcevzorek o střední hloubce, poskytující výbornou trakci na sněžném povrchu.

ALPINE PRO dívčí sněhule Gailo KBTP212450G-51%
899 Kč 439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí sněhule Apline Pro GAILO je ideální pro celé zimní období. Skvěle zahřejí díky vnitřní straně podšité kožíškem. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je opatřený voduodpudivou impregnací. Pomocí tří suchých zipů je zajištěna výborná fixace nohy. Podešev je vyrobena z termoplastické gumy, která je velmi odolná proti opotřebení.

ALPINE PRO chlapecké outdoorová obuv Elimo-50%
1 799 Kč 889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pohodlná chlapecká outdoorová obuv pro univerzální využití. Voděodolná, prodyšná, vhodná pro pěší turistiku za každého počasí.

ALPINE PRO dívčí sněhule Kolaso KBTP213990G
1 199 Kč

Dívčí sněhule Alpine Pro Kolaso je ideální na zimní období. Vaše ratolest v ní může vyrazit jak do města, tak do přírody. Sněhule jsou vyrobeny z odolného syntetického materiálu s voduodpudivou impregnací. Uvnitř jsou sněhule zateplené hřejivým kožíškem a díky rychlošněovacímu systému neunikne ani trochu tepla.

Obuv

Na MALL.cz najdete boty všech stylů a velikostí. Ať už potřebujete boty běžné velikosti a standardní barvy, nebo jedinečné boty, které je těžké najít, u nás seženete dámské i pánské boty, které hledáte. Od sportovní obuvi na běhání, vycházky a konkrétní sporty přes společenské boty jako polobotky či obuv na loď až po pohodlné boty, tenisky a sandály. Možnosti jsou téměř neomezené.

Všechny druhy pánské obuvi

MALL.cz se vždy snaží nabídnout nejlepší pánskou obuv za nejvýhodnější ceny. Toužíte po perfektním páru bot Crocs na léto? Nebo se možná připravujete na zimu s novým párem bot Merrell. Ať už hledáte cokoliv, na MALL.cz vždy seženete nejlepší pánské boty za skvělé ceny. Vyberte si boty pro jakoukoliv příležitost nebo aktivitu. Skvělé turistické a outdoorové boty, pantofle a žabky pro méně neformální prostředí, nebo sportovní obuv pro vybrané sporty jako např. golfové boty, boty na basketbal, fotbal a tenis. Najdete u nás i perfektní pár společenských bot pro formální příležitosti.

Proč nakupovat dámské boty na MALL.cz?

Na vhodném páru bot velmi záleží. Ať máte namířeno kamkoliv, chceme vám pomoci vypadat a cítit se co nejlépe. Hledáte pohodlné sportovní dámské boty, elegantní společenské boty pro zvláštní příležitost nebo žabky a sandále na léto? MALL.cz má dámskou obuv, kterou sháníte.

Potřebujete dámské boty, které nabízejí pohodlí a styl? Kolekce dámských tenisek na MALL.cz zahrnuje boty New Balance, abyste mohly být stále v pohybu. Do práce se hodí boty značky Hogl, které nabízejí reprezentativní vzhled, který je zároveň elegantní a moderní. Máme také elegantní lodičky, boty na podpatku i na platformě do práce i na párty. A v horkých letních měsících si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu gladiátorek nebo plátěnek, abyste se cítily dobře.