Scholl černé kožené sandály Spinner-61%
3 599 Kč 1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva: černá. Zapínání: suchý zip. Praní a údržba: otřít vlhkým hadříkem. Specifikace: odpružené tlumení chránící před otřesy, stabilní zpevněná pata, zdravotní obuv. Výška podrážky: 2 cm.

Scholl Zdravotní obuv - LARA - White
1 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská zdravotní obuv LARA vyrobená ze syntetické kůže je vhodnou kvalitní obuvÍ. Dámská zdravotní obuv LARA disponuje stélkou Bioprint, která svým anatomickým tvarem podporuje správné postavení chodidla, poskytuje oporu nožní klenby.

Scholl Zdravotní obuv - PRIMULA - Grey
2 471 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská vycházková obuv PRIMULA s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv SHO AMELIA - Pearly White
1 173 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv SHO AMELIA – Pearly White Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv - FILIPPA - Green
1 745 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní dámské pantofle FILIPPA – Green disponují stélkou Bioprint Adapta, která vychází z technologie Bioprint. Vyznačuje se pevným podpadkem s výraznou patní jamkou, která stabilizuje patu a ergonomicky navrženou stélkou, která slouží jako pohodlná opěrka nožní klenby.

Scholl Zdravotní obuv - GREENY HEAVEN - Multi/green
1 887 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní dámské sandále GREENY HEAVEN disponují stélkou Bioprint, která svým anatomickým tvarem podporuje správné postavení chodidla, poskytuje oporu nožní klenby.  Pevný podpatek s patní jamkou a pásek za patou zajišťují větší bezpečnost.

Scholl Zdravotní obuv MAXWELL
2 632 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zdravotní obuv MAXWELL s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv - PRIMULA - Pale pink
2 471 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámská vycházková obuv PRIMULA s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv - BOA VISTA UP - Silver
1 163 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dámské zdravotní plážové pantofle – BOA VISTA UP – Silver Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv - GREENY SANDAL - Pewter
1 887 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zdravotní obuv – GREENY SANDAL – Pewter Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv NEWTON MAN
2 632 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv NEWTON MAN s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv - REGINA - Silver
2 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská zdravotní obuv – REGINA – Silver Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv AMIATA MAN
1 608 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv AMIATA MAN je obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv BRIENNE 2.0 BLUE/GREY
1 463 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zdravotní obuv BRIENNE 2. 0 PINK/GREY s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv - CHRISTY SANDAL 2.0 - Black
2 132 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní sandále CHRISTY SANDAL 2. 0 – Black poskytuje chodidlům maximální úlevu. Zdravotní sandále CHRISTY SANDAL 2. 0 jsou vhodné pro ženy s unavenými a citlivými chodidly.

Scholl Zdravotní obuv - GREENY RANJA - Green/orange
1 745 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní dámské pantofle GREENY RANJA disponují stélkou Bioprint, která svým anatomickým tvarem podporuje správné postavení chodidla, poskytuje oporu nožní klenby.  Pevný podpatek s patní jamkou a pásek za patou zajišťují větší bezpečnost.

Scholl RIO WEDGE AD PrintPU-W
1 724 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní dámské pantofle Scholl RIO WEDGE AD PrintPU-W disponují stélkou Bioprint Adapta, která vychází z technologie Bioprint. Vyznačuje se pevným podpadkem s výraznou patní jamkou, která stabilizuje patu a ergonomicky navrženou stélkou, která slouží jako pohodlná opěrka nožní klenby.

Scholl Zdravotní obuv - CHRISTY 2.0 - Navy blue
2 326 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv CHRISTY 2. 0 – Navy blue poskytuje chodidlům maximální úlevu. Zdravotní pantofle WAPPY Lea jsou vhodné pro ženy s unavenými a citlivými chodidly.  Stélka Memory Cushion s paměťovým efektem s jedinečným systémem tlumení nárazů se pokaždém kroku vrátí do původního stavu. .

Scholl Zdravotní obuv dámská RIO AD růžové
1 724 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zdravotní pantofle s touto technologií jsou určené do zaměstnání, na běžné denní nošení nebo jako domácí obuv. Tato pohodlná zdravotní obuv je měkká, prodyšná a splňuje i vysoké nároky na bezpečnost protože je vybavena protiskluzovými podrážkami.

Scholl Zdravotní obuv - LARA SANDAL - Black
1 733 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv – LARA SANDAL – Black vyrobená ze syntetické kůže je vhodnou kvalitní obuvÍ. Dámská zdravotní obuv LARA SANDAL – Black disponuje stélkou Bioprint, která svým anatomickým tvarem podporuje správné postavení chodidla, poskytuje oporu nožní klenby.

Scholl Zdravotní obuv - MIKI - Pewter
1 453 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská zdravotní obuv – MIKI vyrobená ze syntetické kůže je vhodnou kvalitní obuví. Dámská zdravotní obuv – MIKI disponuje stélkou Bioprint, která svým anatomickým tvarem podporuje správné postavení chodidla, poskytuje oporu nožní klenby.

Scholl Zdravotní obuv MOLDAVA AD
1 755 Kč

Zdravotní obuv MOLDAVA AD je obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv RIO WEDGE AD - červená
1 826 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zdravotní obuv RIO WEDGE AD je vhodná pro volný čas i do zaměstnání. Obuv je vyrobena z kůže.  Zdravotní stélka Adapta jemně podpírá nožní klenbu, absorbuje nárazy a tlaky vznikající při chůzi a její speciální složení poskytuje chodidlům pružnost a stabilitu.

Scholl Zdravotní obuv - BAHIA FLIP-FLOP - Black
786 Kč

Zdravotní obuv – BAHIA FLIP-FLOP – Black Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv CHARLIZE TWO BLACK
2 924 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv CHARLIZE TWO BLACK s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru.

Scholl Zdravotní obuv FELCE DK BROWN
1 608 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv FELCE DK BROWN je obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl Zdravotní obuv - FILIPPA - Lavender
1 745 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zdravotní dámské pantofle FILIPPA – Lavender disponují stélkou Bioprint Adapta, která vychází z technologie Bioprint. Vyznačuje se pevným podpadkem s výraznou patní jamkou, která stabilizuje patu a ergonomicky navrženou stélkou, která slouží jako pohodlná opěrka nožní klenby.

Scholl Zdravotní obuv RIO AD
1 755 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravotní obuv RIO AD je obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpadcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Scholl NICOLETTA Sue-W
2 243 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámská zdravotní obuv NICOLETTA Sue-W disponují stélkou Bioprint, která svým anatomickým tvarem podporuje správné postavení chodidla, poskytuje oporu nožní klenby.  Pevný podpatek s patní jamkou a pásek za patou zajišťují větší bezpečnost.

Obuv

Na MALL.cz najdete boty všech stylů a velikostí. Ať už potřebujete boty běžné velikosti a standardní barvy, nebo jedinečné boty, které je těžké najít, u nás seženete dámské i pánské boty, které hledáte. Od sportovní obuvi na běhání, vycházky a konkrétní sporty přes společenské boty jako polobotky či obuv na loď až po pohodlné boty, tenisky a sandály. Možnosti jsou téměř neomezené.

Všechny druhy pánské obuvi

MALL.cz se vždy snaží nabídnout nejlepší pánskou obuv za nejvýhodnější ceny. Toužíte po perfektním páru bot Crocs na léto? Nebo se možná připravujete na zimu s novým párem bot Merrell. Ať už hledáte cokoliv, na MALL.cz vždy seženete nejlepší pánské boty za skvělé ceny. Vyberte si boty pro jakoukoliv příležitost nebo aktivitu. Skvělé turistické a outdoorové boty, pantofle a žabky pro méně neformální prostředí, nebo sportovní obuv pro vybrané sporty jako např. golfové boty, boty na basketbal, fotbal a tenis. Najdete u nás i perfektní pár společenských bot pro formální příležitosti.

Proč nakupovat dámské boty na MALL.cz?

Na vhodném páru bot velmi záleží. Ať máte namířeno kamkoliv, chceme vám pomoci vypadat a cítit se co nejlépe. Hledáte pohodlné sportovní dámské boty, elegantní společenské boty pro zvláštní příležitost nebo žabky a sandále na léto? MALL.cz má dámskou obuv, kterou sháníte.

Potřebujete dámské boty, které nabízejí pohodlí a styl? Kolekce dámských tenisek na MALL.cz zahrnuje boty New Balance, abyste mohly být stále v pohybu. Do práce se hodí boty značky Hogl, které nabízejí reprezentativní vzhled, který je zároveň elegantní a moderní. Máme také elegantní lodičky, boty na podpatku i na platformě do práce i na párty. A v horkých letních měsících si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu gladiátorek nebo plátěnek, abyste se cítily dobře.