Bioclean BCL Farm pro zemědělské odchovy 1kg

Bioclean BCL Farm pro zemědělské odchovy 1kg

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přípravek BCL FARM je bio-enzymatický přípravek, který obsahuje speciální směs přírodníchmikroorganismů (fakultativní, anaerobní mikroorganismy) a enzymů (lipáza, amyláza, celuláza a proteáza),které mají schopnost přeměnit širokou škálu organických materiálů na jedno.. Celý popis
650 Kč
Partner: Bioclean

Skladem u partnera 5+ kusů

16.4.2021 - 19.4.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Bioclean

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100045653749

Popis

Přípravek BCL FARM je bio-enzymatický přípravek, který obsahuje speciální směs přírodníchmikroorganismů (fakultativní, anaerobní mikroorganismy) a enzymů (lipáza, amyláza, celuláza a proteáza),které mají schopnost přeměnit širokou škálu organických materiálů na jednoduché organické kyseliny.Přípravek BCL FARM je určen k degradaci biologických odpadů v zemědělských zařízeních a odchovechzvířat. Přípravek zajistí urychlení rozkladu široké škály organických látek.

Využití BCL FARM:

  • chov skotu, ovcí, drůbeže, prasat,
  • vyhnívací nádrže u zemědelských zařízení,
  • odtokové kanály,
  • podestýlka.

Výhody aplikace přípravku BCL FARM:

  • zvýšení tečivosti kejdy,
  • snížení produkce amoniaku,
  • urychlení procesu rozkladu organických odpadů,
  • zlepšení zdravotních podmínek pro chov zvířat.

Návod k použití:

Produkt je dodáván na obilném nosiči, je proto nutné, aby byly bakterie před použitím rehydratovány. Tohodocílíme přidáním požadovaného množství produktu do vlažné vody (cca 30°C) ve vhodné nádobě.Přidáme 1 díl produktu na 10 dílů vody, dobře promícháme, necháme aktivovat po dobu 0,5–1 hodiny předaplikací. Při využití ve vnitřích prostorách, namíchanou směs pomocí rozprašovače naneste na podlahurovnoměrně tak, aby byla navlhčena po celé ploše (doporučujeme i boční stěny do výše 1m). Nanesenýpřípravek nesmývejte. Nechte zaschnout a provozujte nadále stejnou formou jako do doby před aplikací.Jelikož je každá aplikace individuální, je nutné dávkování konzultovat.

Bezpečnost produktu:

Mikroorganismy obsažené v produktu BCL FARM jsou všechny izolovány z životního prostředí. Tytomikroorganismy nebyly žádným způsobem geneticky upravovány. Tyto kmeny mikroorganismů bylyklasifikovány jako neškodné jak pro člověka, tak i pro zvířata a rostliny. Přípravek byl podrobennezávislému testování k potvrzení, že neobsahuje bakterie Salmonely ani jiné kontaminanty.