AgroBio Discus (3 x 2 g)

AgroBio Discus (3 x 2 g)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Discus je postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu k ošetření jabloní proti strupovitosti jabloně a padlí jabloňovému, révy vinné proti padlí révovému. Celý popis
141 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

30.9.2021 - 1.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Lacnepostreky

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100039413172

Popis

Charakteristika produktu

Postřikový fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelných granulí (WG) proti strupovitosti jabloně, strupovitosti hrušně a padlí jabloňovému na jabloni a hrušni, proti helmintosporióze máku na máku setém, proti americkému padlí angreštovému a padlí (Microsphaera spp.) na angreštu, rybízu, borůvce a brusnici brusince, proti černé skvrnitosti růží a padlí růžovému na růžích a minoritně v okrasných rostlinách proti skvrnitosti listů a padlí. 

Účinná látka

Kresoxim-methyl (ISO) 500g/kg (50 % hmot.) 

Dávkování a použití

  • Angrešt – Padlí – 2–2,5 g / 10 l vody Poznámka: OL=14. Padlí americké. Aplikujeme preventivně 1× před květem a 2× po odkvětu. Aplikujeme max. 3× za vegetaci.
  • Mák – Helminthosporióza máku – 4 – 5 g / 10 l vody Poznámka: OL=28. Preventivní aplikace.
  • Jabloně – Padlí – 2 g / 10 l vody Poznámka: OL=35. Padlí jabloňové. Ošetřuje se od fáze zelený pupen až myší ouško. Aplikujte od druhé poloviny dubna do konce května. Přípravek lze použít pouze preventivně. Interval za trvalého infekčního tlaku je 10 – 14 dní. Aplikujeme max. 3× za vegetaci.
  • Jabloně – Strupovitost – 2 g / 10 l vody Poznámka: OL=35. Ošetřuje se od fáze zelený pupen až myší ouško. Aplikujte od druhé poloviny dubna do konce května. Přípravek lze použít pouze preventivně. Interval za trvalého infekčního tlaku je 10 – 14 dní. Aplikujeme max. 3× za vegetaci.
  • Réva vinná – Padlí révové – 2 g / 10 l vody Poznámka: OL=35. Padlí révové. Ošetřuje se od období krátce před květem do počátku zaměkání bobulí. Interval při trvalém infekčním tlaku je 10 – 14 dní. Optimální účinnost se dosáhne při preventivním použití. Aplikujeme max. 3× za vegetaci.
  • Růže – Černá skvrnitost – 2–2,5 g / 10 l vody Poznámka: OL=2. Aplikujte max. 2× za vegetaci.
  • Růže – Padlí – 2–3 g / 10 l vody Poznámka: OL=2. Padlí růžové. Aplikujte max. 2× za vegetaci.

 

Používejte přípravky na ochranu rostlin bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly. Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.