10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 35204262

Finecon Bio Cleaner (750 ml)

Finecon Bio Cleaner (750 ml)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přípravek založený na přírodním bio-enzymatickém procesu na čištění podlah, koupelny, WC, kachličky a kuchyně. Celý popis
217 Kč
Zboží od: Lacnepostreky
217 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

13.12.2023 na výdejním místě
12.12.2023 na vaší adrese

Popis

Charakteristika produktu

 • Čistí tvrdé povrchy silou přírody jako podlahy, koupelny, WC, kachličky, kuchyně a jiné tvrdé povrchy.
 • Bio Cleaner je založen na přírodním bio-enzymatickém procesu, kterým produkt odstraňuje špínu a zápach z podlahy, WC, sprchy, vany, pisoáru, obkladaček, sifonů, odtoků, odpadkových nádob a jiných tvrdých povrchů. Produkt obsahuje výkonné přátelské mikroorganismy, které likvidují nečistoty přímo na místě vzniku – rozloží nečistoty a spotřebují je jako svou výživu a to iv těžko přístupných místech (spáry, štěrbiny, porézní materiál, …). Odstraní nejen špínu ale i zápach. Jsou podstatně výkonnější než zdraví škodlivé bakterie, odeberou jim výživné látky a nebezpečné bakterie hynou.
 • Silou přírody čistíme váš obytný a pracovní prostor.

Návod k použití

Před použitím důkladně premiešať- protřepat. Doporučujeme odzkoušet citlivost materiálu čištěného povrchu na produkt. Nepoužívat současně s dezinfekčními a chemickými prostředky (chemikálie v těchto prostředcích zabijí mikroorganismy v Bio Cleaner). Pro nejrovnoměrněji nanesení roztoku, doporučujeme Bio Cleaner a vodu spolu míchat a aplikovat v rozprašovači na květiny.

Umyvadlo, sprcha, vana, obklad stěn, zrcadlo, sklo, kuchyňský dřez a pracovní stůl, nábytek

 • Aplikovat 2 x týdně čisticí roztok (1 část Bio Cleaner do 20 částí vlažné vody). Roztok nanést postřikovačem, povrch dle potřeby přetřít kartáčem nebo drsnou houbou (kvůli manuálnímu odstranění vodního kamene), nechat působit 10–15 minut. Následně opláchnout vodou.
 • Záchodová mísa, pisoár a dlažba v blízkosti:
 • Aplikovat denně čisticí roztok (1 část Bio Cleaner do 4 částí vlažné vody). Roztok nanést večer po posledním použití zařízení, povrch dle potřeby přetřít WC kartáčem, kartáčkem nebo drsnou houbou a nechat působit (neoplachovat!).

Podlaha

 • Aplikovat 2 x týdně čisticí roztok (1 část Bio Cleaner do 100–200 částí vlažné vody). Roztok nanést mopem a nechat působit – Bio Cleaner bude aktivně čistit během schnutí podlahy (neoplachovat!).
 • Na velmi zašpiněné místa nejprve aplikovat čisticí roztok 1:10, nechat působit 5–7 minut poté přetřít drsnou kartáčem a po dalších 8–10 minutách otřít hadrem.

Toaletní kartáč

 • Aplikovat čisticí roztok (1 část Bio Cleaner do 4 částí vlažné vody). Roztok nastříkat do kartáč po každém použití.

Mop, houba a jiné pomůcky na mytí

 • Namočit večer po posledním použití pomůcky do čisticího roztoku (1 část BIO CLEANER do 100–200 částí vlažné vody) a nechat působit minimálně 6 hodin.

Nádoby na odpadky

 • Aplikovat čisticí roztok (1 část Bio Cleaner do 4 částí vlažné vody). Roztok nastříkat do nádoby jakmile se objeví zápach a nechat působit.

Zápach ze sifonů, odtoků, kanalizace

 • Aplikovat neředěný produkt večer po posledním použití zařízení do sifonu, odtoku v dávce 25ml a nechat působit (neoplachovat!). Postup opakovat 3–5 dní po sobě nebo až do odstranění zápachu.

Zápach moči, výkalů domácích zvířat

 • Aplikovat čisticí roztok (1 část Bio Cleaner do 10 částí vlažné vody). Roztok nastříkat na zdroj zápachu a nechat působit. Postup opakovat denně až do odstranění zápachu.

Pro docílení účinku je nezbytná pravidelná aplikace produktu Bio Cleaner v doporučených dávkách. (V přírodě se také Bio-enzymatické čištěn&ia