UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky (300 g)

Hodnocení: 4,7 3 hodnocení Značka: UNICHEM Náš kód: 100006833556

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

UNICHEM RATIMOR BRODIFACOUM parafinové bloky (300 g)

Ratimor je požerový jed na potkany, jed na krysy a myši. Parafínové bloky na hubení hlodavců ve vlhkém prostředí. Celý popis

125
4.7 3

125 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100006833556

Popis

Popis produktu

Charakteristika produktu

RATIMOR – parafínové bloky na hubení potkanů, krys a myší domácích. Nástraha na hlodavce se používá ve vlhkém prostředí.

Přednosti přípravku RATIMOR

Vysoká účinnost v malém množství rodenticidu, bezpečné pro necílové druhy (pes, kočka, domácí zvířata) díky přidané látce Bitrex (odpuzovač), vysoká odolnost proti nepříznivým podmínkám prostředí (zvláště vhodné na vlhké místa, jako jsou např. kanalizace, vlhké sklepy,. ..okolie domů a jiných staveb), obsahuje atraktanty, které svou vůní lákají hlodavce -obsahuje BHT (mumifikátoři), který způsobuje vysušení uhynulého hlodavce, součástí balení je ochranná rukavice, nejnovější a nejúčinnější aktivní látka. Použitelný ve vodě !!!!

 

Používejte biocidní přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Respektujte varovné věty a symboly. Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh pesticidů (hubení) rodenticidy (hlodavci)
Typ granule
Hmotnost 300 g