Subio Bakterie na ROZKLAD TUKŮ FatCracker SET s urychlovačem

Subio Bakterie na ROZKLAD TUKŮ FatCracker SET s urychlovačem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Biologický přípravek s enzymy pro ekologické a účinné čištění odpadů, kanalizací a lapačů tuků (lapolů). Celý popis
250 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
210 Kč
-16%

Skladem u partnera 5+ kusů

23.9.2021 - 24.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SUBIO EKO s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020889636

Popis

Určeno zejména pro využití v potravinářském průmyslu, na jatkách a jiných zpracovnách masa, v restaruačních zařízeních a vývařovnách. Pomáhá obnovit a preventivně udržet dokonalý průtok v odpadu. Účinně zabraňuje zápachu a nepoškozuje odpadní potrubí!

UDRŽUJE DOKONALÝ PRŮTOK V ODPADU

Sypká složka - Fatcracker – 50 g, je směsí enzymů a vybraných bakteriálních kultur, které zkapalňují tukové nánosy v odpadních systémech, lapačích tuků a tak umožní jejich odtok.

Rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků ( odstranění hydrofobních vlastností ) a tím zabrání usazování tuků v odpadních systémech, jejich srážení na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách. Bio přípravek je určen pro domácnosti, potravinářský průmysl, zpracovny masa, restaurace, vývařovny, atp.

Aplikuje se jako první a jedno balení ( 50g ) je dávka pro jeden sifon a následný odpad

Tekutá složka – Urychlovač – 80 ml, je směsí užitečných enzymů, které urychlují biologické čištěni a napomáhají bakteriím k jejich efektivnější práci. Enzymy v něm obsažené rychle rozkládají tuky, bílkoviny, škroby a další organické usazeniny. Nepoškozuje odpadní systém!

Aplikuje se druhý den po naočkování odpadů sypkou složkou – bakteriemi Fatcrackeru.

Apliklace a dávkování: 

První den – obsah sáčku ( 50g ) se rozmíchá ve 2 litrech vlažné vody ( 20 – 40 °C ) a nechá se 15 minut aktivovat. Pak roztok nalijeme do problematického odpadu. Čištění provádíme nejlépe ve dnech pracovního klidu nebo přes noc. Proces opakujeme při opětovném objevení obtíží způsobených tukem. Celý obsah sypkého balení, 50 g, je určen pro ošetření jednoho odpadu.

Druhý den – tekutá složka – Urychlovač – nařeďte vodou ( cca 1,5 l ), nechejte 5 minut odstát a nalejte do problematického odpadu. Aplikaci provádíme nejlépe ve dnech pracovního klidu nebo přes noc.