Subio SET pro DOMOVNÍ ČISTÍRNY SET s Urychlovačem

Subio SET pro DOMOVNÍ ČISTÍRNY SET s Urychlovačem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
SET obsahuje bakterie a enzymy pro aerobní čistírny odpadních vod. Unikátní soubor užitečných aerobních a fakultativních užitečných mikroorganizmů OxyBreak. Tekutá složka urychluje biologické čištění a enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení. Celý popis
200 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

24.9.2021 - 27.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SUBIO EKO s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020707777

Popis

Sypká složka, 50 g, je unikátní soubor užitečných aerobních a fakultativních užitečných mikroorganizmů OxyBreak, která se aplikuje jako první. Je určena pro očkování aerobní domovní čistírny odpadních vod a takzvaně „startuje“ biologické čištění. Pomáhá zajišťovat bezchybný chod čistírny odpadních vod, odstraňuje zápach, eliminuje tuhé usazeniny org. původu, včetně toal. papíru.Odstraňuje zápach!

Tekutá enzymatická složka Urychlovač, 80 ml, urychluje biologické čištění a enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení a zároveň zefektivňují jejich práci. Biopřípravek značně urychluje rozklad fekálií a také tuků, které znemožňují efektivní práci bakteriím. Účinně zabraňuje zápachu! Dvousložkový SET bakterií a enzymů je měsíční dávkou pro ČOV s kapacitou 4 – 10 osob.

Pokud se jedná o nově uváděnou ČOV do provozu, aplikujte bakterie a enzymy postupně, po týdenních až dvoutýdenních zmenšených dávkách, cca ¼ obsahu z obou složek balení, záleží na intenzitě provozu. Po postupném naočkování se dávky mohou postupně snižovat.

Foto ČOV před ošetřením PROFI bakteriemi s urychlovačem

Foto ČOV po použití SETU pro ČOV s Urychlovačem