BROS past na octomilky + náplň 15 ml - 1 ks
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Past na octomilky – past na monitorování přítomnosti octomilky obecné. Hmyz je do pasti nalákán atraktantem a díky speciálnímu provedení pasti zůstává uvnitř. Produkt je možné použít ve vnitřních i venkovních prostoráchNeobsahuje insekticidy.

BROS karbid granulátor 500 g
80 Kč

BROS karbid granulátor 500 g – granulovaný prostředek určený k plašení krtků a odpuzování. Je určen k ochraně zahrad, v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.

AllServices Past na myši dřevěná sklapovací
12 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Past na myši – dřevěná sklapovací past na myši. Opatří se vhodnou návnadou, pak natáhne a zajistí. Jako návnadu lze použít sýr, salám, slaninu, oříšky, případně i sladce vonící potraviny. Umístění pasti je vhodné všude tam, kde se vyskytují myši, ale mimo dosah dětí a domácích zvířat.

BROS náhradní náplň do pasti na octomilky - 15 ml
47 Kč

Náhradní náplň do pasti na octomilky -  díky náhradní náplni do lapače octomilek můžete jeho životnost prodloužit o dalších 30 dní. Náplň na hubení octomilek je 100% přírodní návnadový roztok a nepředstavuje riziko ani při použití v blízkosti potravin.

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 +100 ml
88 Kč

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 +100 ml – odpuzovač krtků, psů a koček ve formě prášku zajišťuje dokonalou ochranu zahrad a dětských hřišť. Zápach účinně odpuzuje zvířata, ale není nepříjemný pro lidi.

BROS spirály proti komárům 10 ks
53 Kč

BROS spirály proti komárům 10 ks – dým z doutnající spirály účinně odpuzuje obtěžující komáry a muchničky. Svítící spirála chrání během letních večerů po mnoho hodin (až 8 hodin). Je vhodný pro venkovní použití.  

BROS oboustranně lepový pás 5 m
72 Kč

BROS oboustranně lepový pás 5 m – Zastavte housenky dřevokazných motýlů a další hmyz v poškozování okrasných i ovocných dřevin s lepovým pásem BROS. Přípravek slouží k sledování výskytu škodlivých housenek. Zároveň jim zabraňuje v okusování dřevin a v jejich dalším rozmnožování.

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní pro děti 40 ml
166 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní pro děti 40 ml - náhradní tekutá náplň s obsahem insekticidního přípravku pro Elektrický odpařovač proti komárům pro děti do zásuvky. Náplň o objemu 40ml vystačí až na 60 klidných nocí bez komářího bzukotu a štípanců.

BROS háček proti molům na oděvy - 1 ks
34 Kč

Háček proti molům -  tento háček účinně chrání vaše oděvy, látky a kožichy před poškozením moly. Závěs lze používat v šatnících, skříních, zásuvkách, kufrech apod. Závěs dává oděvům příjemnou levandulovou vůni a je vhodný do každé domácnosti.

Papírna Moudrý Mololapka na šatní moly 1 ks
31 Kč

Mololapka na šatní moly - cílem lapače  je přerušení reprodukce šatních molů, a tím i napadení oděvů, kožichů a jiných textilií larvami. Mololapka je určena pro místa v domácnosti, kde se mohou vyskytovat šatní moly a je vhodná k ochraně oděvů, kožichů a jiných textilií.

BROS nástraha na mravence 10 g - 1 ks
67 Kč

Bros nástraha na mravence – gel v nástrahové stanici pro likvidaci mravenců zahradních ve vnitřních prostorách, balkónech, terasách, chodnících nebo příjezdových cestách. Gel účinně láká mravence dovnitř a odtud je jed hmyzem zanesen do mraveniště, kde zlikviduje celou kolonii.    

BROS zrno na myši a potkany 100 g
38 Kč

BROS zrno na myši a potkany 100 g - jedová nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn, pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná, obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty

BROS mucholapka na okno - 4 ks
44 Kč

Okenní mucholapka – mucholapka neobsahuje chemické insekticidy a použité lepidlo je odolné vůči UV záření, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Díky barevnému vzoru na mucholapce je zachycený hmyz méně viditelný a to je v domácnosti velkou výhodou.

BROS sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu - 400 ml
71 Kč

Sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu – univerzální sprej s vysokou účinností pro likvidaci létajícího a lezoucího hmyzu ve vnitřních prostorách. Výrobek obsahuje elektrostatické částice, které podstatně zvyšují jeho účinnost.

BROS samolepka proti mouchám - 2 ks
48 Kč

Okenní samolepka – produkt ve formě dekorativní samolepky potažené aktivní složkou, která likviduje mouchy a ostatní létající hmyz a je vhodná také do dětských pokojů, protože obsahuje hořkou ochrannou látku, která brání náhodnému použití. Obrázek dekorativního motýla je pokryt aktivní l…

AllServices Plácačka na mouchy a jiný hmyz
11 Kč

Plácačka na mouchy a jiný hmyz – využijte na mouchy a jiný létavý či lezoucí hmyz klasiku našich babiček – plácačku na mouchy. Ekologicky a levně likvidujte dotěrný hmyz Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

BROS hasičák na vosy a sršně - 300 ml
97 Kč

Hasičák na vosy – výrobek na likvidaci vosích a sršních hnízd lze díky své speciální konstrukci ventilu možné aplikovat z velmi bezpečné vzdálenosti, až 5 m, což snižuje riziko přímého kontaktu s hmyzem. Výrobek účinkuje okamžitě a zachovává si účinnost po několik dní.    

BROS sprej na oděvy proti klíšťatům - 90 ml
72 Kč

Bros sprej na oděvy proti klíšťatům – tento inovativní prostředek vás ochrání před klíšťaty a onemocněními, které přenáší, jako jsou například lymská borelióza nebo klíšťová encefalitida.

BROS elektrický odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml
140 Kč

BROS elektrický  odpařovač proti komárům s tekutou náplní 40 ml – je určen k ochraně místnosti proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu. Insekticidní páry z náplně chrání místnost před komáry po celou noc s vydrží po dobu 60 dní.  Součástí balení je náhradní tekutá náplň.

BROS sprej čištič mšic 250 ml
44 Kč

BROS sprej čištič mšic 250 ml – ekologický přípravek pro hygienu a čištění pokojových rostlin. Odstraňuje z rostlin mrtvé mšice, prach a usazeniny .

BROS sprej proti mouchám a komárům - 400 ml
72 Kč

Sprej proti mouchám a komárům – produkt ve formě spreje pro likvidaci létajícího hmyzu ve vnitřních prostorách s velmi vysokým účinkem. Kombinace několika látek zaručuje okamžitý účinek produktu a smrtící účinek proti mouchám a komárům, tzv knock-down effect.

BROS sprej proti mravencům - 150 ml
58 Kč

Bros sprej proti mravencům – sprej účinně likviduje všechny druhy mravenců a jeho speciální složení zaručuje okamžitou likvidaci hmyzu se smrtícím účinkem knock-down a také má dlouhodobý účinek v místě použití.    

BROS granule proti mravencům 60 g + 20 % ZDARMA
36 Kč

Bros granule proti mravencům - výrobek na likvidaci mravenců ve formě granulované návnady. Díky pečlivě vybraným složkám je výrobek pro hmyz velmi atraktivní, což zaručuje jeho vysokou účinnost již po prvním použití. Mravenci zanesou jed do hnízda, což vede k likvidaci celé kolonie.

BROS Insekticid BROS zelená síla proti komárům a klíšťatům - 50 ml
59 Kč

Bros zelená síla proti komárům a klíšťatům – kapalina na bázi rostlinných složek odpuzuje komáry, muchničky a klíšťata. Tento produkt neobsahuje DEET , má příjemnou čerstvou vůni a nezanechává na oblečení nebo pokožce masné skvrny. Účinná ochrana po dobu 6 hodin okamžitě po aplikaci!

BROS Insekticid BROS zelená síla proti komárům a klíšťatům - 90 ml
83 Kč

Bros zelená síla proti komárům a klíšťatům – kapalina na bázi rostlinných složek odpuzuje komáry, muchničky a klíšťata. Tento produkt neobsahuje DEET , má příjemnou čerstvou vůni a nezanechává na oblečení nebo pokožce masné skvrny. Účinná ochrana po dobu 6 hodin okamžitě po aplikaci!

BROS Insekticid BROS zelená síla proti mouchám a komárům - 300 ml
79 Kč

Bros zelená síla proti mouchám a komárům – sprej na bázi rostlinného původu pyrethru – insekticidu, získaného z květů dalmatských chryzantém je vhodný na likvidaci much, komárů, vos a dalšího létajícího hmyzu v interiérech. Proč zelená síla?

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml
99 Kč

BROS náplň do elektrického strojku proti komárům 40 ml -  náhradní náplň do elektrického odpařovače je tekutá náplň do odpařovače je určená k ochraně místností proti komárům, mouchám a jinému létajícímu hmyzu.

BROS spray proti komárům a vosám pro děti 90 ml
72 Kč

BROS spray proti komárům a vosám pro děti 90 ml - sprej s příjemnou vůní a ochranou před štípnutím od komárů a před bodnutím vosou, který je vhodný zejména pro alergiky, pro osoby s citlivou pokožkou a děti starší než jeden rok.

Sucitesa Sprej do dávkovače proti létajícímu hmyzu Flymatic PN 335 ml
156 Kč

Účinný sprej Flymatic PN – proti mouchám, komárům, vosám a jinému létajícímu hmyzu. Stříkat můžete buď ručně nebo vložit do dávkovače osvěžovače vzduchu. Insekticid s přírodním pyrethrinem. Účinný i ve velkých prostorách. Silný fulminantní efekt. Cena je za 1 kus.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochrana rostlin.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochrana rostlin výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochrana rostlin akce.