Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4561825

4Car Samolepicí lišta spoilerová černá 2,5m

4Car Samolepicí lišta spoilerová černá 2,5m

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Univerzální spoilerová lišta pro lepení na části automobilu. Celý popis
299 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
299 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

14.12.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
14.12.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Univerzální spoilerová lišta pro lepení na části automobilu. Délka: 2,5mMontáž: lepením, pouze sejmete ochrannou vrstvu z lepící části a lištu jednoduše nalepíte na čisté a odmaštěné místo. 

Montáž: důkladně očistěte a odmastěte místo, na které má být lišta nalepena.Na karoserii vozu označ např. fixou, v kterém místě má být lišta nalepená.Odstraňujte postupně ochrannou folii z lišty a přitiskněte lištu na vybrané místo karoserie. Při tomto úkonu dbejte na to, abyste jste se prsty nedotýkali lepící plochy.V místech, kde je lišta ohnutá, doporučujeme část lišty s lepící plochou částečně nastřihnout do trojúhelníků. Lištu nožem nebo ostrým předmětem po nalepení zařízněte na požadovaný rozměr.

Lištu je možné zaříznout pod úhlem, aby byl výsledný efekt ještě lepší. Důkladně dotlačte. Nejlepší k tomu bude kousek látky, který náleží přesouvat po celé její délce se stejnou silou. Zabrání to také poškrábání lišty. Pro lepší přichycení v nejvíce namáhaných místech, můžete lištu přišroubovat přiloženými šroubky. Nelepte na zmrzlý nebo horký povrch. Okolní teplota pro lepení se doporučuje okolo 18°C. Během lepení se doporučuje nahřátí lišty teplým vzduchem. Zaručí to lepší elastičnost lišty. Po nalepení na karoserii vozu, nemyjte auto ručně ani v automatické myčce po dobu 24 hod.