Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 9629000

3MK Fólie ochranná ARC+ pro TCL 20 Pro 5G

3MK Fólie ochranná ARC+ pro TCL 20 Pro 5G

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zaoblený displej je vždy skutečnou výzvou pro vytvoření fungující ochrany. Stává se, že se ochrana časem od displeje odloupne nebo odlepí, což znemožňuje její bezpečnost. Řešení? Fólie ARC + ™ je navržena se zvláštním důrazem pro potřeby zaoblených displejů zařízení. Celý popis
229 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
229 Kč
Poslední 3 kusy
Levněji s novou kartou za

25.5.2022 - 27.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Zaoblený displej je vždy skutečnou výzvou pro vytvoření fungující ochrany. Stává se, že se ochrana časem od displeje odloupne nebo odlepí, což znemožňuje její bezpečnost. Řešení? Fólie ARC + ™ je navržena se zvláštním důrazem pro potřeby zaoblených displejů zařízení. Dokonale přilne k displeji díky Semi-Wet (polomokré) instalaci.

3mk fólie Arc+

Fólie je kompatibilní se čtečkami otisků prstů na displejích mobilních zařízení. Přesné a trvalé přilnutí k zaobleným hranám displejů je zaručeno montáží s použitím gelu. Tato vylepšená metoda instalace také umožnila eliminovat spoj viditelný na displeji u předešlé verze ARC fólie.

Aby byla fólie ARC+ ™ ještě praktičtější, použili jsme vrstvu Self-heal ™. Fólie má samoléčicí efekt, díky kterému se malé škrábance a poškození do 24 hodin znovu zacelí. Ochrana poskytuje maximální komfort, díky které si dokonale hladkou fólii užijete ještě déle!

Hlavní vlastnosti:

  • určeno pro zaoblené displeje
  • zvyšuje odolnost displeje o 150%
  • instalace pomocí gelu
  • funkce automatické opravy škrábanců
  • tloušťka 0.17mm

Obsah balení: ARC+ fólie, aplikační gel, stěrka na rozetření, čistící sada