Cerva Ochranná pracovní přilba Palladio Advanced Hi-Vis
170 Kč

materiál: HDPE, váha: 330 g, ventilace: ano, náhlavní kříž: 6-ti bodový plastový, nastavení velikosti: automatický systém nastavení, velikost: 53–62cm, životnost: 5 let, teplotní odolnost: –20°C až +50°C.

Lockweiler Ochranná přilba pro elektrikáře LAS S16E
315 Kč

Přilba Lockweiler LAS S16E patří mezi lehké ochranné pracovní helmy určené pro elektrikáře. Tato bezpečnostní přilba má lehkou polyetylenovou Fazetová skořápku s prodloužením nad zátylkem, která je zavěšena v 6 bodech na látkových páscích.

3M Lesnícky set Peltor Pel Les, SNR 28 dB
1 690 Kč

Lesnická sada skládající se z přilby Peltor G2000 a mušlového chrániče sluchu H31P3K s odklopnou drátěnou mřížkou a plachetkou na zátylku.

JSP Lesnický ochranný komplet Forestry
2 047 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Lesnický komplet skládající se z: oranžové helmy EVOLite s posuvnou sponou, držáku štítu, drátěného štítu a integrovaných sluchátek InterGP (SNR: 25) a výstražné plachetky na zátylku. Splňuje EN397, EN50365, EN 352–3 a EN1731.

Cerva Lesnický komplet Yarrow Forestry set
962 Kč

Novinka

Lesnický komplet skládající se z: oranžové přilby z ABS s nastavitelnou velikostí posuvným páskem pro velikost 55–62 cm a 4 bodovým uchycením na PE náhlavním kříži, držákem štítu, drátěným štítem a červenými ochrannými sluchátky, 26 SNR.

Lockweiler Podbradní pásek k přilbám LAS S14, S17
90 Kč

Řemínek na přilbu Lokweiler Las (se sponou) patří mezi doplňkové ochranné pracovní pomůcky k přilbám. Je to kožený řemínek na ochrannou přilbu LAS S14, S17 s kovovou sponou, který zajistí pohodlné nošení.

JSP Ochranný štít na přilbu JSP MK7
217 Kč

Ochranný štít na přilbu JSP MK7 – ochranný polykarbonátový štít k bezpečnostní helmě MK 7 od společnosti JSP. Čirý ochranný štít s možností ukrytí do bezpečnostní přilby patří mezi ochranné pracovní pomůcky na ochranu obličeje.

JSP Průmyslová přilba EVO5 Dualswitch
1 487 Kč

Novinka

Průmyslová přilba JSP EVO®5 Dualswitch ™ je přilba testována na odolnost vůči bočnímu tlaku (LD), ochrane proti roztavenému kovu (MM). Helma s životností 5 let na kterou jednoduše umístíte vaše logo.

Lockweiler Výstelka k přilbe LAS S14
149 Kč

Výstelka k ochranné přilbě LAS S14 od společnosti Lockweiler. Čtyřbodové upevnění uvnitř ochranné přilby zajišťuje maximální ochranu a nylonový kříž větší komfort.

Lockweiler Výstelka k přilbe LAS S16E
201 Kč

Výstelka k ochranné přilbě LAS S16E pro elektrikáře se šestibodovým upevněním od společnosti Lockweiler. Vnitřní nylonová část zajišťuje maximální komfort. Na výstelce se nachází čelní potní páska s velmi dobrou absorpcí potu.

Lockweiler Výstelka k přilbe LAS S17
78 Kč

Výstelka k ochranné přilbě LAS S17 má 6-bodové upevnění s PE hlavovým křížem. Výstelka obsahuje čelní potní pásek, který výborně absorbuje pot.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ochranné pracovní přilby.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ochranné pracovní přilby výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ochranné pracovní přilby akce.