Bobbi Brown Dlouhotrvající oční linky (Long-Wear Liquid Liner) 1,6 ml
895 Kč

761 Kč

Akce

Dlouhotrvající oční linky Long-Wear Liquid Liner dodají vašemu líčení chromový finální vzhled. Nesmývají se a vydrží opravdu po celý den. Pokud toužíte po vysoké intezitě a účinku, pak jsou tyto oční linky jako stvořeny pro vás. Díky zcela nové formuly téměř ihned zasychají.


Bobbi Brown Gelové oční linky (Long Wear Gel Eyeliner) 3 g-15%
779 Kč

662 Kč

Akce

Gelové oční linky Long Wear Gel Eyeliner přináší dlouhotrvající efekt, syté a výrazné barvy, kterými vytvoříte dramatický vzhled. Jsou voděodolné, nedrolí a nerozmazávají se, navíc jsou oftalmologicky testovány.


Catrice Tekuté oční linky Rock Couture 24 H Vinyl Black (Liquid Liner) 2,2 ml
86 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tekuté oční linky Rock Couture Vinyl Black 24 H nabízí temně černou a lesklou vinylovou texturu, která je navíc dlouhotrvající, takže vydrží celý den. Jemný a tenký aplikátor vám navíc usnadní aplikaci. Oční linky můžete použít pro vytvoření jak jemné, tak dramatické linky.


Clinique Oční linky v tužce Pretty Easy (Liquid Eyelining Pen) 0,67 g
489 Kč

440 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oční linky v tužce Pretty Easy od značky Clinique dodají vašim očím výraz! Díky intenzivní pigmentaci vydrží po celý den, nedrolí se a nedráždí oči – jsou oftalmologicky testovány. Pokud toužíte po přitažlivém a svůdném pohledu, s těmito linkami se vám to podaří!.


Dermacol Fix na oči (Precise Black) 1 ml
89 Kč

Přesné a snadné vykreslení linie řas i pro začátečníky. Řasy vypadají plnější díky aplikaci mezi řasami. Oddejte se s kolekcí Black Sensation kouzlu černé magie!.


Dr. Hauschka Tekuté oční linky 4 ml
449 Kč

Novinka

Tekuté oční linky s jemným štětcem vykreslí báječné linky a rozzáří Váš pohled. Výtažky z léčivých rostlin jako jsou světlík, černý čaj a nimba zklidňují citlivé okolí očí. Přírodní růžový a jojobový vosk jemnou pokožku chrání a udržuje ji pružnou.


Guerlain Sypké oční linky Terracotta Khol (Loose Powder) 1 g
665 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moderní verze legendárních očních linek má jemnou pudrovou texturu, která vašim očím dodá neuvěřitelně intenzivní vzhled. Součástí balení je aplikátor, který nabere optimální množství pudru.


Guerlain Tekuté oční linky (Eye-Liner) 5 ml
649 Kč

Oční linky s intenzivními barvami jsou perfektním partnerem vaší řasenky. Aplikátor byl vyvinut podobně jako kaligrafické pero, aby umožňoval precizní, ale přesto snadnou aplikaci linky.