Dermacol Fix na oči (Precise Black) 1 ml
89 Kč

76 Kč

Akce

Přesné a snadné vykreslení linie řas i pro začátečníky. Řasy vypadají plnější díky aplikaci mezi řasami. Oddejte se s kolekcí Black Sensation kouzlu černé magie!.


Makeup Revolution Voděodolné oční linky Revolution (The Liner Revolution) 1 ml
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Voděodolné a dlouhotrvající tekuté oční linky v tužce. Formulovaná textura s ultra-černým japonským inkoustem. Jemným hrotem snadno definujete linky bez přesahů, odlupování nebo rozmazání. Vyzkoušejte jedinečný matný povrch očních linek, který vydrží celý den.


Bobbi Brown Dlouhotrvající oční linky (Long-Wear Liquid Liner) 1,6 ml
895 Kč

806 Kč

Akce

Dlouhotrvající oční linky Long-Wear Liquid Liner dodají vašemu líčení chromový finální vzhled. Nesmývají se a vydrží opravdu po celý den. Pokud toužíte po vysoké intezitě a účinku, pak jsou tyto oční linky jako stvořeny pro vás. Díky zcela nové formuly téměř ihned zasychají.


Bobbi Brown Gelové oční linky (Long Wear Gel Eyeliner) 3 g
779 Kč

Gelové oční linky Long Wear Gel Eyeliner přináší dlouhotrvající efekt, syté a výrazné barvy, kterými vytvoříte dramatický vzhled. Jsou voděodolné, nedrolí a nerozmazávají se, navíc jsou oftalmologicky testovány.


Lavera Tekuté oční linky 3,5 ml
159 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tekuté linky pro snadný, precizní make-up jako od profesionála. Díky praktickému aplikátoru dokážete snadno vytvořit přesnou, bezchybnou linii. Dlouhotrvající formule obsahuje vyváženou směs čistě přírodních ingrediencí, zjemňujících BIO květových extraktů a vyživujících BIO olejů.


L’ORÉAL PARIS Gelové oční linky Super Liner Gel Intenza 2,8 g
225 Kč

Oční linky s luxusní gelovou texturou, která perfektně přilne k pleti. Dokonalá oční linka až na 24 hodin! Součástí balení je štěteček na oční linky, inspirovaný profesionálními vizážisty. Voděodolná, rychle zasychající textura.