Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13019148

Caviar Switzerland REVITALIZAČNÍ OČNÍ KRÉM

Caviar Switzerland REVITALIZAČNÍ OČNÍ KRÉM

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Revitalizační Oční Krém (15 ml) je koncentrovaný, lehký, hedvábný kaviárový oční krém, který regeneruje, vyživuje a zvlhčuje jemnou pokožku kolem očí. Tento oční krém proti stárnutí, který odstraní tmavé kruhy pod očima, hydratuje pokožku a zpomalí známky stárnutí. Celý popis
Produkt se již neprodává
3 780 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 780 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Popis

Začněte s péčí Caviar of Switzerland pomocí Repair Séra a poté naneste 24h Regenerační Krém a na konec použijte revitalizační oční krém kolem oblasti očí, abyste dosáhli úplného účinkuproti stárnutí.

Působení:

Pleť je intenzivně hydratovaná, remineralizovaná a regenerovaná, čímž se aktivuje produkcenového kolagenu. Zachovává se objem, pružnost a tón pleti. Vzniká ochrana před škodlivými účinkyvnějšího stárnutí.Použití:Po očištění pokožky jemně naneste konečky prstů Revitalizační oční krém na oblast kolem očítj.: pod očima, horní lícní kost, oblast víček a obočí. Tento kaviárový krém na oči aplikujte dvakrát denně, ráno a večer. Vyvarujte se přímému kontaktu s očima a pokud dojde ke kontaktu,vypláchněte oči vodou. Chcete-li dosáhnout maximálních výsledků, použijte 24 regenerační krém a Pleťové repair sérum pro kompletní péči.Složení:Kaviárový extrakt: má hydratační, remineralizační, regenerační a ochranné vlastnosti. Kaviár je vyroben z neoplozených vajíček jesetera a jako všechna vejce, je bohatý na výživné prvky, včetně bílkovin, minerálů, vitamínůa lipidů, mezi nimiž je velké množství polynenasycených mastných kyselin.

 

Kyselina hyaluronová:má silné hydratační a filmotvorné vlastnosti. Film s kyselinou hyaluronovou pomáhá zachovat nejdůležitější vlastnosti mladistvé zdravé pokožky, jako je pružnost a tón.Superoxid Dismutase (SOD):je enzym, který opravuje buňky a snižuje poškození způsobené superoxidem, nejčastějším volným radikálem v těle. SOD se nachází v kůži a je klíčem k produkci zdravých buněk vytvářejících kůži. Studie prokázaly, že SOD působí jako antioxidant a je protizánětlivý, neutralizuje volné radikály, které mohou vést k vráskám a prekancerózním změnám buněk.

Resveratrol:je extrahován z Polygonum cuspidatum. Má antioxidační aktivitu a poskytuje buněčnou ochranu před útoky volnými radikály, chránící před znečišťujícími látkami prostředí. Testy dále ukázaly, že má protizánětlivé vlastnosti a vlastnosti zesvětlení kůže.