Makeup Revolution Paletka očních stínů Re-Loaded Palette Newtrals 2 16,5 g
139 Kč

Paletka očních stínů Re-Loaded Palette Newtrals 2 od značky Makeup Revolution vám nabízí široké možnosti využití. Přináší celkem 15 intenzivních odstínů, pomocí kterých vykouzlíte nádherné líčení ať už denní nebo večerní. Stíny jsou dlouhotrvající, nedrolí se a snadno se nanáší.

Makeup Revolution Paletka 32 očních stínů Flawless
289 Kč

Vždy skvělý pohled bez jediné vady získáš jen díky následující paletce. Je vytvořena tak, aby obstála i před těmi nejnáročnějšími, a proto nabízí jedinečných 32 odstínů. Každý den můžeš mít pohled vytvořený jako od profesionála. Vše co potřebuješ je jediná paletka.

Makeup Revolution Paletka očních stínů x Roxxsaurus Ride or Die 14,4 g
340 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ve spolupráci s Roxi @roxxsaurus vytvořil Revolution paletky, pro líčení očí i tváře. Paletka Ride or Die obsahuje 18 odstínů a je mixem matných a třpytivých očních stínů. Od každodenních neutrálních, světle hnědých, až po malinovou a světle růžovou. .

Makeup Revolution Paletka 24 očních stínů Revolution Creative Vol 1 12 g
320 Kč

Paletka 24 očních stínů Revolution Creative Vol 1 v sobě ukrývá mix matných a třpytivých odstínů, se kterými se stane líčení zábavné. Dejte průchod kreativitě s paletkou Revolution Creative Vol 1. Je vhodná pro denní i večerní líčení, stíny jsou vysoce pigmentované a dlouhotrvající.

Makeup Revolution Paletka 18 očních stínů (Tasty Palette Pizza) 22 g
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doručujeme nové menu od I Heart Revolution. Chutná kolekce paletek očních stínů Tasty Palette Pizza je plná 18-ti šťavnatých odstínů. Obsahuje kouřově červenou Pepperoni, zlatý odstín se shimmerem Slice, hořčicově žlutou Hawaiian nebo korálově růžovou Saucy.

Makeup Revolution Paletka 32 očních stínů Flawless 4 (Eyeshadow Palette) 20 g
279 Kč

Paletka očních stínů Flawless 4 Makeup Revolution nabízí až 32 očních stínů pro matný i třpytivý efekt. Barvy mají intenzivní pigmentaci, dlouho drží a nedrolí se. Pohrejte si s různými kombinacemi nebo si vyberte jediný odstín. S touto paletkou nebudete vědět, po jakém odstínu sáhnout dříve!.

Makeup Revolution Paletka očních stínů Angel Heart 9 g
245 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Andělský pohled vytvoříte s paletkou Angel Heart. 12 očních stínů, které jsou mixem matných a třpytivých odstínů, okouzlí každého nadšence jemných i dráždivých odstínů. V kompaktním balení je paletka vhodná na cestování.

Makeup Revolution Paletka očních stínů Foil Frenzy 5 x 1,1 g
255 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Paletka Foil Frenzy od značky Revolution má další dokonalou dávku patnácti odstínů. Nejen, že je vhodná ke každodennímu líčení, ale i díky kombinovatelnosti barev i k jakékoliv příležitosti. Rozhodně nesmí chybět ve vaši kosmetické výbavě!.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: