Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100006853229

Bezdoteku Bezdotykový odpadkový koš ATRACTIV nerezový kulatý senzorový 42 L

Bezdoteku Bezdotykový odpadkový koš ATRACTIV nerezový kulatý senzorový 42 L

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Bezdotykový odpadkový koš Atractiv se senzorem pohybu vám usnadní každodenní vyhazování odpadků. Poskytuje dostatečně velký objem 42 litrů. Zároveň je opravdu odolný, protože je vyroben z nerezové oceli v kombinaci s ABS plastem. Celý popis
1 616 Kč
Prodává bezdoteku
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 616 Kč
Levněji s novou kartou za

8.7.2022 - 12.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Bezdotykový odpadkový koš Atractiv se senzorem pohybu vám usnadní každodenní vyhazování odpadků. Poskytuje dostatečně velký objem 42 litrů. Zároveň je opravdu odolný, protože je vyroben z nerezové oceli v kombinaci s ABS plastem. Senzorový kulatý odpadkový koš 42l je zcela bezdotykový – kdykoli budete chtít cokoli vyhodit, víka se nemusíte vůbec dotýkat. Výrazně tak přispívá k vyšší hygieně a pořádku v domácnosti.

Proč využít bezdotykový odpadkový koš?

Obrovskou výhodou chytrých bezdotykových odpadkových košů je, že jsou vysoce hygienické. Své uplatnění si najdou všude – v domácnosti, stejně jako v různých provozech. Fakt, že se vůbec nemusíte dotýkat víka, zvyšuje bezpečnost při zpracování potravin, stejně jako zvyšuje hygienu a pořádek v domácnosti. Bezdotykový odpadkový koš Atractiv 42l se stane vítaným společníkem v kuchyni. Rychle si ho oblíbíte a nedáte na něj dopustit.

Nemusíte se o něj vůbec starat

Navíc mají bezdotykové odpadkové koše  tu výhodu, že se o ně nemusíte tak často starat jako u klasických odpadkových košů. Chytré odpadkové koše se senzorem nejsou tak rychle špinavé, protože se jich vůbec nedotýkáte. Nerezový povrch navíc stačí otřít hadrem a neublíží mu ani dezinfekce, pokud si chcete být jisti jeho dokonalou čistotou.