Simplehuman Dotykový odpadkový koš hranatý 30 l - zánovní

Značka: Simplehuman Náš kód: 1362670

ZánovníDoprava zdarma

Simplehuman Dotykový odpadkový koš hranatý 30 l - zánovní

Středně velký odpadkový koš s dotykovým systémem otevírání najde uplatnění v každé kuchyni i jiné místnosti. Je vyroben z oceli špičkové kvality, která odolává opotřebení. Disponuje vyjímatelnou vnitřní nádobou s nastavitelnou polohou. Koš pojme 30 litrů odpadu. Celý popis

3123
3 890 Kč
3 123 Kč
-19%

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Náš kód: 1362670

Popis

Popis produktu

 • Snadné otevření jedním pohybem – v přední části koše se nachází dotykové madlo. Stačí ho stisknou rukou, můžete do něj i lehce narazit loktem, nohou apod. Koš se ihned otevře.
 • Důmyslný systém otevření – víko se otevírá díky důmyslnému systému tak, že nenaráží do zdi. Po otevření nabízí velký otvor pro vhození odpadků.
 • Víko zůstává otevřené – víko koše zůstane otevřené tak dlouho, jak budete chtít. Oceníte to hlavně při vaření, kdy potřebujete několikrát za sebou odhodit jídlo či jiné odpadky.
 • Nastavitelná poloha vnitřní nádoby – vnitřní nádobu koše lze povytáhnout, zůstane v nakloněné poloze. Snáze tak vyměníte pytel s odpadky.
 • Vyjímatelná vnitřní nádoba – koš má plastovou vyjímatelnou vnitřní nádobu, díky tomu se snáze a s čistotou manipuluje s odpadky.
 • Bez otisků prstů – povrch koše má speciální úpravu, která zabraňuje, aby na koši ulpívaly otisky prstů a nečistoty.
 • Speciální sáčky – nabízíme sáčky na odpad, které jsou určeny přímo pro tento typ koše. Nekloužou, jsou dokonale schovány uvnitř a navíc jsou velmi pevné.
 • Záruka 10 let.

 • Materiál: nerez ocel
 • Objem: 30 l
 • Rozměry: 40 × 28.9 × 71 cm

Nechte se dále inspirovat z naší nabídky:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ odpadkového koše dotykový
Objem 30 l
Vyjímatelná nádoba ano
Materiál nerez ocel
Barva

Barva

stříbrná
Výška 71 cm
Šířka 40 cm
Hloubka 29 cm

Alternativní produkty

Hailo Pure L černá-35%
3 990 Kč

2 590 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odpadkový koš s objemem 25 l a vyjímatelným vnitřním košem snadno otevřete pomocí pedálu. Mechanismus zavíracího víka je tlumený a nebude vás tak již rušit žádný nepříjemný zvuk. Hailo Pure L černá je vhodný do jakékoliv moderní kuchyně.


Hailo Pure L bílá-35%
3 990 Kč

2 590 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odpadkový koš s objemem 25 l a vyjímatelným vnitřním košem snadno otevřete pomocí pedálu. Mechanismus zavíracího víka je tlumený a nebude vás tak již rušit žádný nepříjemný zvuk. Hailo Pure L bílá je vhodný do jakékoliv moderní kuchyně.


Simplehuman Dotykový odpadkový koš úzký 40 l
4 290 Kč

3 108 Kč
+ doprava zdarma

Středně velký koš na odpadky s dotykovým systémem otevírání najde uplatnění v každé kuchyni i jiné místnosti. Je vyroben z oceli špičkové kvality, která odolává opotřebení. Disponuje vyjímatelnou vnitřní nádobou s nastavitelnou polohou. Úzké provedení šetří místo a vejde se i tam, kam obyčejný koš ne. Pojme 40 litrů odpadu.


Hailo Pure L stříbrná-35%
3 990 Kč

2 590 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odpadkový koš s objemem 25 l a vyjímatelným vnitřním košem snadno otevřete pomocí pedálu. Mechanismus zavíracího víka je tlumený a nebude vás tak již rušit žádný nepříjemný zvuk. Hailo Pure L stříbrná je vhodný do jakékoliv moderní kuchyně.