Odpočívadla pro kočky

Barva: Přírodní odstín

Odpočívadlo pro kočky poskytuje kočce prostor pro odpočinek, zábavu i pozorování okolí. Jaký druh kočičího odpočívadla vybrat a jaké jsou výhody odpočívadla se škrabadlem pro kočky?

Zobrazit více

Proč pořídit odpočívadlo pro kočky?

 • Kočka má prostor k relaxaci a dobrý přehled o okolí.
 • S kombinaci odpočívadla se škrabadlem získá možnost pravidelného broušení drápků.
 • Díky odpočívadlu se škrabadlem nemá kočka tendenci ničit nábytek v domácnosti.

→ Nejběžnější druhy odpočívadel pro kočky:

Závěsné odpočívadlo pro kočky

 • Odpočívadlo lze zavěsit ke stropu místnosti, šetří prostor. Je vhodné pro kočky, které mají rády pobyt ve výškách.

Odpočívadlo pro kočky na zeď

 • Odpočívadlo lze jednoduše připevnit ke stěně. Je vhodné jako součást kočičí prolézačky.

Odpočívadlo pro kočky na topení

 • Odpočívadlo je opatřeno háčky, kterými jej lze snadno zavěsit na topení. Vhodné pro kočky, které upřednostňují vyhřáté pelíšky. Tento typ odpočívadel obvykle nejde zavěsit na všechny druhy topení, např. na starší žebrové radiátory!

Odpočívadlo pro kočky na parapet

 • Jednoduché odpočívadlo ve formě dečky nebo matrace, které lze jednoduše položit a uchytit háčky na parapet. Je vhodné pro kočky, které rády pozorují dění z okna.

Odpočívadlo pro kočky na okno

 • Odpočívadlo je vybaveno silikonovými přísavkami, kterými se snadno a bezpečně přichytí na okenní tabulku. Je vhodné spíše pro menší kočky, které často pozorují okolí.

Stromové odpočívadlo pro kočky

 • Konstrukce ve tvaru stromu, vybaveno několika odpočívadly a škrabadly pro kočky. Je vhodné pro 1 – 3 kočky dle velikosti odpočívadla. Vysoká odpočívadla doporučujeme kotvit do stropu kvůli stabilitě.

Rohové odpočívadlo pro kočky

 • Kombinace odpočívadel a škrabadla určená k instalaci do rohu, vhodné do menších bytů, šetří prostor. Ocení jej také bázlivé kočky.
Info:

Kočičí pelíšky, matrace pro kočky a deky pro kočky poskytují bezpečný prostor pro kočky ve formě kukaně nebo otevřeného pelíšku.

 • Barva
  Přírodní odstín
  ×
Vidaxl Domeček pro kočky s poduškou 40 x 60 cm přírodní vrba týpí

Vidaxl Škrabadlo pro kočky

1 979 Kč
1 799 Kč

V tomto ručně vyráběném domečku pro kočky si vaši mazlíčci mohou užívat škrábání a odpočinku, co hrdlo ráčí. Vzhledem ke svému kapkovitému designu ve stylu týpí zapadne domeček skvěle do každého stylu zařízení. Náš pelíšek pro kočky umožní vašim malým kamarádům relaxovat, zejména během chladných zi

Partner: vidaXL
Vidaxl 3dílný pelíšek pro kočky s poduškami 47x34x60 cm přírodní vrba

Vidaxl Škrabadlo pro kočky

1 781 Kč
1 619 Kč

V tomto ručně vyráběném kočičím pelíšku si vaše kočky mohou užívat odpočinku, co hrdlo ráčí. Navíc má atraktivní a kompaktní design, takže skvěle zapadne do každého stylu zařízení. Dřevěný pelech pro kočky umožní vašim malým kamarádům relaxovat, zejména během chladných zimních měsíců, kdy jsou zavř

Partner: vidaXL

Odpočívadla pro kočky

Odpočívadla pro kočky pořídíte levně a pohodlně na Mall.cz. Nabízíme závěsná odpočívadla na kočky, odpočívadla pro kočky na parapet, odpočívadla pro kočky na okno i kočičí odpočívadla se škrabadlem.

Pohodlná a bezpečná odpočívadla pro kočky nabízí výrobci Tommi, Magic Cat, Karlie a další.

Hračky pro kočky zabaví koťata i dospělé kočky někdy i na dlouhé hodiny.