Antifer ANTIFER PACHOVÝ OHRADNÍK PROTI KRTKŮM 200 ML

Antifer ANTIFER PACHOVÝ OHRADNÍK PROTI KRTKŮM 200 ML

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přípravek slouží jako ochrana před výskytem krtků. Je charakteristický jedinečným složením několika pachů, díky kterému lze předejít nežádoucímu výskytu krtků a tvorbě krtinců na vaší zahradě. Celý popis
360 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

22.10.2021 - 25.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Antifer - odpuzovače zvěře

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059380865

Popis

ANTIFER pachový ohradník proti krtkům 200 ml

Pachový ohradník na krtky vyžene malé tuneláře z vaší zahrady, pole či louky. Přípravek má specifický zápach a krtkům připomíná pach predátora. Postupně se uvolňuje do prostoru, odpuzuje je a tak se daří je trvale odehnat. Přípravek neobsahuje toxické látky a není škodlivý pro domácí mazlíčky či jiná volně žijící zvířata.

Návod k použití: 

Přípravek naaplikujte několika vstřiky na jakýkoli nasákavý materiál (látku, buničinu, porézní kamínky, dřevěné pelety atd.) a vložte do krtince. Poté krtinec zahrňte. Přípravek je účinný po dobu až 4 týdnů, v závislosti na počasí. Během aplikace přípravku používejte ochranný oděv a ochranné rukavice. Při potřísnění kůže či zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Při požití vyhledejte ihned lékaře! Přípravek nesmí být použit jinak, než je uvedeno v návodu. 

Skladování a nakládání s prázdnými obaly:

Výrobek skladujte v originálním uzavřeném obalu při teplotě 4 až 30 °C, mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Spotřebujte do 12 měsíců po otevření. Prázdné obaly odevzdejte do míst pro sběr odpadu určených obcí.

Doporučení:

ANTIFER se aplikuje pouze na nosiče zápachu, které se instalují do míst, kde je potřeba vytvořit pachovou ohradu.