Antifer ANTIFER PACHOVÝ OHRADNÍK PROTI KUNÁM 200 ML

Antifer ANTIFER PACHOVÝ OHRADNÍK PROTI KUNÁM 200 ML

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Produkt je charakteristický svým jedinečným složením několika pachů, díky kterému lze předejít nežádoucímu výskytu kun v místě aplikace. Zbavit se kuny nebylo nikdy jednodušší! Pach je intenzivní Celý popis
360 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

1.11.2021 - 2.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Antifer - odpuzovače zvěře

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059338289

Popis

ANTIFER pachový ohradník proti kunám 200 ml

Pachový ohradník proti kunám vyžene nevítané návštěvníky z vaší zahrady či půdních prostor. Přípravek má specifický zápach a kunám připomíná pach predátora. Postupně se uvolňuje do prostoru, kuny odpuzuje a tak se je daří odehnat. Přípravek neobsahuje toxické látky a není škodlivý pro domácí mazlíčky či jiná volně žijící zvířata. 

Návod na použití: 

Přípravek naaplikujte několika vstřiky na jakýkoli nasákavý materiál (látku, dřevěné pelety nebo buničinu) a umístěte na místo výskytu kuny. Přípravek je účinný přibližně po dobu až 4 týdnů, v závislosti na počasí a umístění nosiče pachu. Během aplikace přípravku používejte ochranný oděv a ochranné rukavice. Při potřísnění kůže či zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Při požití vyhledejte ihned lékaře! Přípravek nesmí být použit jinak, než je uvedeno v návodu.

Skladování a nakládání s prázdnými obaly:

Výrobek skladujte v originálním uzavřeném obalu při teplotě 4 až 30 °C, mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Spotřebujte do 12 měsíců po otevření. Prázdné obaly odevzdejte do míst pro sběr odpadu určených obcí.

Doporučení:

V případě výskytu kuny v půdních prostorech, neaplikujete přípravek ANTIFER pachový ohradník proti kunám na dřevěné trámky či jiný materiál, ze kterých jej nelze snadno odstranit. V případě škod páchaných kunami na vašem automobilu neaplikujte přímo na motor a ani na jiné části vašeho vozu!

ANTIFER se aplikuje pouze na nosiče zápachu, které se instalují do míst, kde je potřeba vytvořit pachovou ohradu.