Antifer ANTIFER PACHOVÝ OHRADNÍK SADA DO AUT PROTI KUNÁM

Antifer ANTIFER PACHOVÝ OHRADNÍK SADA DO AUT PROTI KUNÁM

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Odpuzovač kun, který chrání motor a interiér vašeho automobilu. Jedná se o plastový aplikátor s magnety, který se dá snadno přidělat a zároveň použít po výměně náplně opakovaně. Celý popis
280 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

2.11.2021 - 3.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Antifer - odpuzovače zvěře

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100059336579

Popis

ANTIFER pachový ohradník sada do aut proti kunám

Přípravek má specifický zápach a kunám připomíná pach predátora. Přípravek neobsahuje toxické látky a není škodlivý pro domácí mazlíčky či jiná volně žijící zvířata. ANTIFER pachový ohradník sada do aut na ochranu proti kunám je účinná ochrana vašeho vozu. Produkt je jedinečnou směsí několika typů pachů. S jeho pomocí předejdete nežádoucímu poškození kabeláže a textilních součástí v automobilech, které způsobují hlodavci a kuny.

Obsah:

  • kulatý plastový držák s magnety průměr 55 mm
  • absorpční houbička
  • ANTIFER pachový ohradník roztok proti kunám 10 ml

Návod na použití: 

Na vloženou absorpční houbičku v plastovém držáku nakapejte pár kapek roztoku (ne mimo houbičku).Roztokem nepotřísněte pokožku, oděv, motor ani jiné části vozu. Přípravek je účinný po dobu až 4 týdnů, v závislosti na počasí. Během aplikace přípravku výrobce doporučuje používat ochranný oděv a ochranné rukavice. Při potřísnění kůže či zasažení očí důkladně opláchněte vodou. Při požití vyhledejte ihned lékaře! Přípravek nesmí být použit jinak, než je uvedeno v návodu. Uchovejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv! Výrobek obsahuje magnety se silným magnetickým polem, které by mohly poškodit citlivou elektroniku či datové nosiče v jejich blízkosti!

Skladování a nakládání s prázdnými obaly:

Výrobek skladujte v originálním uzavřeném obalu při teplotě 4 až 30 °C, mimo dosah dětí a odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Spotřebujte do 12 měsíců po otevření. Prázdné obaly odevzdejte do míst pro sběr odpadu určených obcí.

Doporučení:

V případě škod páchaných kunami na vašem automobilu neaplikujte přímo na motor a ani na jiné části vašeho vozu bez použití nosiče zápachu!

ANTIFER se aplikuje pouze na nosič zápachu, který je umístěný v plastovém držáku s magnety.