Dětská odrážedla v podobě odrážecího kola, auta nebo odrážecí motorky pomáhají dětem zlepšit rovnováhu a zároveň nabízí spoustu zábavy. Rostoucí odrážedla porostou spolu s dítětem.

Zobrazit více

Odrážedla pro nejmenší

 • Odrážedlo motorka

  Odrážedlo motorka má 2–3 kola a většinou není vybaveno brzdami. Některé druhy jsou vhodné pro děti již od 1 roku.

 • Odrážedlo auto

  Odrážedlo auto je stabilnější než odrážedlo motorka, disponuje 4 koly a otočným volantem. V nabídce jsou autoodrážedla vhodná pro děti již od 1 roku.

Odrážedla pro větší děti

 • Rostoucí odrážedlo

  Rostoucí odrážedla umožňují nastavit výšku řídítek i sedátka dle aktuální výšky dítěte. Vhodná jsou pro děti od 1 roku až do cca 5 let.

 • Odrážedlo kolo

  Odrážedla kola vyžadují větší schopnost udržet rovnováhu, proto se obvykle hodí spíše pro starší děti od 3 let. Odrážedla kola jsou často vybavena ručními nebo nožními brzdami. Zvládnou i lehký terén a delší jízdy.

TIP!

U dětí jsou velmi populární také šlapací tříkolky.

Dětská odrážedla do interiéru nebo exteriéru?

Některá odrážedla jsou vhodná pouze pro využití v interiéru, jiná lze využít v interiéru i exteriéru. Stěžejní je obvykle provedení kol. Hladká plastová kola jsou ideální do interiéru, robustnější plastová či gumová využijete venku.

Dětská odrážedla a bezpečnost

Některá odrážedla jsou opatřena ruční brzdou, která se ovládá stlačením páky na řídítkách. Odrážedla pro nejmenší mohou být také vybavena vysokým úchytem za sedačkou, kterým mohou rodiče korigovat jízdu dětí.

→ Děti by měly odrážedla využívat vždy pod dozorem dospělých osob!

TIP!

Pro starší děti jsou tu motorová vozítka, se kterými lze jezdit v interiéru i exteriéru.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Buddy Toys BPC 5211 Odrážedlo 3v1 R-Sport Dětské odrážedlo Traktor J10 Zelené
Buddy Toys BPC 5211 Odrážedlo 3v1

Chcete, aby mělo vaše dítě jedinečné odrážedlo, za kterým se budou ostatní děti otáčet? Pak mu pořiďte odrážedlo Mercedes-Benz GLE v červeném provedení. Aby jej nikdo nepřeslechl, má vozítko také zvuky a melodie na volantu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Buddy Toys BPC 5210 Odrážedlo 3v1 R-Sport Dětské odrážedlo Traktor J10 Zelené
Buddy Toys BPC 5210 Odrážedlo 3v1

Chcete, aby mělo vaše dítě jedinečné odrážedlo, za kterým se budou ostatní děti otáčet? Pak mu pořiďte odráželo Mercedes-Benz GLE v bílém provedení. Aby jej nikdo nepřeslechl, má vozítko také zvuky a melodie na volantu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
R-Sport Dětské odrážedlo Traktor J10 Zelené R-Sport Dětské odrážedlo Traktor J10 Zelené
R-Sport Dětské odrážedlo Traktor J10 Zelené

Odrážedlo řídí samo dítě, které sedí za řídítky a odráží se nohama, lze používat po i proti směru jízdy a lze s ním zatáčet doprava i doleva. Obecně je určeno pro venkovní použití, ale jeho ergonomický design je příznivý a umožňuje jeho použití i ve větších místnostech, jako je terasa, nebo obývací

můžete mít 3.7.

R-Sport Dětské odrážedlo Auto J7 2v1 Červené R-Sport Dětské odrážedlo Auto J7 2v1 Červené
R-Sport Dětské odrážedlo Auto J7 2v1 Červené

Odrážedlo dítě řídí samostatně tak, že sedí za volantem a odráží se nohama. Rodič, ale může odrážedlo i tlačit pomocí rukojeti.Odrážedlem může dítě jezdit dopředu a dozadu, může zatáčet doprava a doleva, když dítě tlačí rodič jsou kola a volant zablokovány.Odrážedlo je obecně určeno pro venkovní pou

můžete mít 3.7.

Funny Wheels Odrážedlo Super Sport 2v1 R-Sport Dětské odrážedlo Auto J7 2v1 Červené
Funny Wheels Odrážedlo Super Sport 2v1

Exkluzivní barvy, nový design koleček a odnímatelný popruh to jsou nové přednosti unikátního odrážedla Funny Wheels Super Sport 2v1. Originální české odrážedlo, které dokáže růst s vaším dítětem. Děti začnou jezdit na tříkolovém a poté hravě přejdou na dvoukolové. Během pár minut změníte tříkolové odrážedlo na dvoukolové.

můžete mít DNES

Od MALL
Buddy Toys BPC 5176 NEW HOLLAND T7 R-Sport Dětské odrážedlo Auto J7 2v1 Červené
Buddy Toys BPC 5176 NEW HOLLAND T7

S tímto odrážedlem New Holland T7 bude každá jízda jedinečná. Pořiďte toto krásné vozítko dítěti a každý se za ním bude otáčet. Vozítko má zvuky a melodie na volantu a odpojitelný vozík.

můžete mít DNES

Od MALL
Funny Wheels Odrážedlo NEON Super Sport 2v1 Funny Wheels Odrážedlo NEON Super Sport 2v1
Funny Wheels Odrážedlo NEON Super Sport 2v1

Exkluzivní barvy, nový design koleček a odnímatelný popruh to jsou nové přednosti unikátního odrážedla Funny Wheels Super Sport 2v1. Originální české odrážedlo, které dokáže růst s vaším dítětem. Děti začnou jezdit na tříkolovém a poté hravě přejdou na dvoukolové. Během pár minut změníte tříkolové odrážedlo na dvoukolové.

můžete mít DNES

Od MALL
Yedoo Odrážedlo TooToo Funny Wheels Odrážedlo NEON Super Sport 2v1
Yedoo Odrážedlo TooToo

TůTů! Z cesty! Já jedůů! TooToo vás překvapí nejen kombinací barev, ale také tím, jak snadno a brzy si ho děti podmaní. Vzdálenosti přestanou být problém stejně jako pozdější přechod na jízdní kolo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Buddy Toys BPC 5288 Mercedes G350d 3v1 Funny Wheels Odrážedlo NEON Super Sport 2v1
Buddy Toys BPC 5288 Mercedes G350d 3v1

Toto odrážedlo 3v1 v licenci Mercedes potěší každého malého řidiče. S tímto odrážedlem bude dítě nepřehlédnutelné. A aby jej nikdo ani nepřeslechl, má vozítko zvuky a melodie na volantu. Dítě si s sebou může vozit i další hračky, které uloží pod sedátko, kde je skrytý úložný prostor.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Dětské odrážedlo Bart Air Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické
Lionelo Dětské odrážedlo Bart Air

Odrážedlo skvěle poslouží při trénovaní udržení stability a následný plynulý přechod na jízdu na kole. Toto lehké odrážedlo jde snadno přizpůsobit výšce jezdce. Máme pro vás perfektní způsob, jak si to vyzkoušet – na odrážedle! Lionelo Bart Air je ideální volbou pro malé cyklisty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
MoMi Helma MIMI Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické
MoMi Helma MIMI

MoMi MIMI je vizuálně atraktivní a velmi pohodlná! Je také lehká, prodyšná a má extra pěnové polstrování pro dokonalou ochranu a pohodlí. Helma má vysoce kvalitní skořepinu z ABS a EPS, která Vám poskytne naprosté bezpečí při jízdě. Bezpečnou, pohodlnou a lehkou – ideální pro malé sportovce. Osvědčí se při jízdě na kole, koloběžce, odrážedle nebo kolečkových bruslích.

můžete mít DNES

Od MALL
Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické
Smoby Odrážedlo Maestro 3v1 růžové elektronické

Toto krásné odrážedlo Maestro 3v1 je určeno pro nejmenší děti a poroste spolu s nimi. Má odnímatelné rodičovské madlo, snímatelný ochranný rám a bezpečností pás pro nejmenší děti. Volant je se zvuky. Vydejte se na parádní jízdu plnou zážitků.

můžete mít DNES

Od MALL

Odrážedla

Odrážedlo pro děti udělá radost každému dítěti. Vybírejte dětská odrážedla pro nejmenší kluky i holčičky. Nabízíme odrážedlo motorku, odrážedlo autíčko, odrážedlo kolo pro starší děti nebo rostoucí odrážedlo, které vydrží dítěti několik let.

Odrážedla FirstBIKE

Rodinná společnost FirstBIKE patří mezi přední výrobce odrážedel, doplňků a prvních kol pro děti od 2 do 5 let. Zaměřuje se na vysokou funkčnost, inovace i originální design. Hlavní předností je vysoká bezpečnost všech výrobků.

Odrážedla First Bike vynikají velmi nízkou hmotností 3,9 kg, která malým jezdcům výrazně usnadňuje manipulaci s odrážedlem. Rám odrážedla je extrémně pružný. Bezpečnost jízdy zaručí jemná ruční brzda a řídítka, kterým nehrozí přetočení.

→ K dostání jsou také dětská šlapací vozítka ve tvaru aut, traktorů nebo motokár.