JD Bug TRAINING BIKE Crazy Colours odrážedlo - zeleno/bílo/modré

JD Bug TRAINING BIKE Crazy Colours odrážedlo - zeleno/bílo/modré

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Training Bike byl díky jedinečnému, elegantně jednoduchému designu, s důrazem na maximální úroveň bezpečnostních standardů, nízké hmotnosti a vynikajícímu zpracování oceněn prestižní cenou iF Design Awards. Bezpečnostní prvky zakomponované do odrážedla z něj činí nejbezpečnější odrážedlo na trhu. Celý popis
1 950 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 799 Kč
Doprava zdarma
Partner: MC SPORT

Skladem u partnera 5+ kusů

1.11.2021 - 2.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera MC SPORT

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021922185

Popis

JD BUG  TRAINING BIKE CRAZY COLOURS

Odrážedlo není opravdové kolo, je vyrobeno jako první tréninkové kolo pro nejmenší děti. Odrážedlo pomáhá dítěti naučit se koordinaci tělesných pohybů. Vědecké výzkumy zdůrazňují důležitost vývoje těchto dovedností ve velmi raném věku. Odrážedlo trénuje dětskou obratnost, rozvíjí a posiluje mladé svaly a pomůže těmto nejmladším dosáhnout bezpečně smyslu pro rovnováhu a důvěru ve své vlastní schopnosti.

Odrážedlo JD BUG TRAINING BIKE je na hraní. Hraní si znamená nalézt rovnováhu, naučit se řídit, běhat a také rozeznat vpravo a vlevo. Je neuvěřitelné, jak jednoduchý proces hraní učí Vaše dítě schopnosti udržení rovnováhy a dosažení tak přirozeného přechodu na klasické kolo s pedály. Je radost vidět své vlastní dítě v akci, rozesmáté a užívající si zábavy na svém „prvním kole“.

JD BUG Training Bike byl díky svému jedinečnému, elegantně jednoduchému designu, s důrazem na maximální úroveň bezpečnostních standardů, nízké hmotnosti a vynikajícímu zpracování oceněn prestižní produktovou cenou iF Design Awards. Množství bezpečnostních prvků zakomponovaných do tohoto odrážedla z něj činí nejbezpečnější odrážedlo na trhu.

Specifikace

Rám: ultra lehké Aluminium

Vidlice: ultra lehké Aluminium

Kola: loukoťová na průmyslových ložiscích

Pláště: široké nafukovací 12“

Brzda: zadní bubnová s přizpůsobitelnou brzdovou pákou dle velikosti ruky

Představec: Aluminium

Řidítka: Aluminium

Madla: ergonomicky tvarovaná pěna

Sedlovka: Aluminium

Sedlo: ergonomicky tvarované

Výška sedla: nastavitelná 36cm až 41cm (od země)

Výška řídítek: nastavitelná výška, od 54 cm

Délka odrážedla: 85cm

Nosnost: 25 kg

Vhodné pro děti od 3 do 5 let

Certifikát EU: EN71

Hmotnost: 4 kg

Ultra lehký rám a vidlice

Robustní rám a vidlice vyrobeny z velmi lehké hliníkové slitiny. Tvar trubek rámu se zaoblenými hranami, zapuštěné šrouby v oblých plastových krytech, které jsou součástí celkového designu odrážedla, vnitřní vedení brzdy v rámu, to vše splňuje i ty nejpřísnější nároky rodičů na bezpečnost jejich dítěte.

Design

Design skvělých kombinací bláznivých barev a nálepek crazy jednookých postaviček pod lakem ocení především ti nejmenší uživatelé. 

Kola

12“ loukoťová kola na průmyslových ložiscích, široké 2,5“ nafukovací nízkoprofilové pláště pro dokonalou stabilitu dítěte.

Sedlo

Dlouhé, úzké a ergonomické sedlo s polstrováním, výškově nastavitelné, pro ideální posed dítěte v jakémkoliv věku.

Řídítka

Představec a řídítka vyrobeny z hliníku, výškově nastavitelná. Speciálně tvarovaná pěnová madla s hranou proti sklouznutí rukou dítěte a pro pohodlné držení.

Brzda

Zadní bubnová brzda pro co nejvyšší účinnost brzdění, navíc je celá zakryta plastovým krytem a schovaná za rámem pro ještě vyšší bezpečnost dítěte. Brzdová páka s nastavitelnou vzdáleností úchopu dětské ruky – lze individuálně nastavit podle velikosti dětské ruky. Kabeláž brzdy integrovaná v rámu jako nejen designový prvek, ale opět i pro vyšší bezpečnost.