Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12699059

Lorelli Odrážedlo SPIDER RED

Lorelli Odrážedlo SPIDER RED

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Moderní odrážedlo SPIDER od značky Lorelli pro děti od 2 do 4 let, které pomůže trénovat rovnováhu. Ideální pro přípravu dítěte na jízdní kolo. S nastavitelnými řídítky i sedlem. Nízká hmotnost usnadňuje manipulaci s odrážedlem. Celý popis

Barva

default
default
default
default
Ušetříte 480 Kč 2 079 Kč
1 599 Kč
Zboží od: DAS Handel
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 480 Kč 2 079 Kč
1 599 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

5.10.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
5.10.2022 - 6.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Začněte své dítě připravovat k přechodu na jízdní kolo již od útlého věku. Se sportovním odrážedlem Lorelli SPIDER si může malý budoucí cyklista zdokonalit stabilitu těla a trénovat rovnováhu. Díky výškově polohovatelnému sedlu i řídítkům mohou odrážedlo používat děti různé výšky. Měkké sedlo je opatřeno potahem z eko kůže, takže nedostatek komfortu nepřipadá v úvahu. Díky modernímu aerodynamickému designu se za odrážedlem budou na ulici všichni otáčet. Velkou výhodou pro rodiče je nízká hmotnost, která umožňuje s odrážedlem snadno manipulovat. Vynášení do schodů nebo převážení autem se stane hračkou.

Vlastnosti a vybavení:Doporučený věk od 2 do 4 let ● Přispívá ke zlepšení rovnováhy dítěte● Pohodlné sedlo z eko kůže● Snadno nastavitelná výška sedlav (29 až 34 cm)● Omezovač otáčení řídítky pro vyšší bezpečnos● 10'' kolečka● Aerodynamický design● Maximální nosnost je – 20 kg● Rozměry rozložená (L x W x H cm) – 70 × 33 × 52 cm● Hmotnost: 3 kg

Čištění a údržba: Zkontrolujte, zda jsou pevné části pevně, pružně či nikoli. Pokud jsou poškozené díly, okamžitě je vyměňte. Pravidelně kontrolujte, zda nejsou uvolněné šrouby.Tento článek využívá trubice, plast, lepenkový papír a hadřík, takže se po dlouhou dobu nepoužívá nebo neuchovává ve vlhku a při velmi nízké nebo vysoké teplotě.Vyčistěte předmět vlhkým hadříkem.VAROVÁNÍ! Pokud byl produkt používán na pláži, očistěte jej, aby z pohyblivých částí a kol odstranil písek nebo sůl.

Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou bezpečnostní normou EN 71 – Bezpečnost hraček.

Barvy obrázků a fotek na eshopu se mohou mírně lišit od skutečných produktů. Rozdíl může vzniknout kvalitou obrázku, nastavením barev monitoru, grafické karty, nebo světelných podmínek.Výrobce si tímto vyhrazuje právo na jakoukoliv změnu technologie výrobku, či jeho konstrukci, zbarvení, design, atd. bez předchozího upozornění s tím, že aktuální vyobrazení výrobku se může odlišovat od aktuálního vyobrazení reklamních a ilustračních fotografií výrobku.Obchod nenese odpovědnost za kroky výrobce týkající se těchto změn.