Polesie Mammoet Supergigant 2
919 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odrážedlo Mammoet je krásné velké auto, které slouží i jako odrážedlo. Zároveň má za sedačkou obrovský úložný prostor, který je důležitý pro každého malého uživatele.

Polesie Mammoet Torpedo

Polesie Mammoet Torpedo

Hodnocení: 4
1 129 Kč 989 Kč

Toto velké červené auto slouží i jako odrážedlo. Pro pohodlí a bezpečnost se děti mohou držet za rukojeť nad kabinou řidiče. Auto má i robustní rukojeť v zadní části vozidla.

Polesie Odrážedlo motorka Fantom
1 169 Kč 999 Kč

Odrážedlo napomáhá rozvíjet v dětech stabilitu a koordinaci. Dokonalá průprava pro jízdu na kole pro všechny malé závodnice a závodníky.

Polesie Odrážedlo skútr Mig
1 569 Kč 1 359 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odrážedlo je vyrobeno ve formě skútru. Řídítka jsou umístěna 15 cm nad sedadlem. Jízda na něm zlepšuje celkovou motorickou koordinaci, fyzickou zdatnost a také rozvíjí pocit rovnováhy. Dokonalá průprava pro jízdu na kole pro všechny malé závodnice a závodníky.

Polesie Odrážedlo motorka MX
1 289 Kč 1 129 Kč
+ doprava zdarma

Odrážedlo je vyrobeno ve formě závodního motocyklu. Na tomto odrážedle se dítě jistě bude cítit jako závodník. Jízda na něm zlepšuje celkovou motorickou koordinaci, fyzickou zdatnost a také rozvíjí pocit rovnováhy.

Dětská odrážedla

S odrážedly z MALL.CZ si děti užijí spoustu zábavy. Vyberte jim jejich odrážedlo snů, aby si připadaly jako malí motoristé, ale zároveň zůstaly v bezpečí. Na MALL.CZ můžete vybírat dětská odstrkovadla podle věku dítěte - od 10 měsíců až do 3 let - podle toho, zda s ním bude drandit v interiéru, nebo venku, podle určení - pro holky, pro kluky, nebo unisex - podle materiálu odrážedla, podle barvy nebo podle maximální nosnosti.

Tím ale možnosti vašeho výběru nekončí. Můžete si vybrat odrážedlo pro nejmenší ve tvaru zvířátka, ve stylu čtyřkolky, odrážedlo auto nebo vychytané modely blížící se dětskému kolu. Ani motorky, traktor nebo přívěs nejsou ve světě odrážedel nesplnitelným přáním. Nakonec můžete vybírat podle typu brzd nebo licence odrážedla - získáte tak odrážedlo s motivem Cars, Krtečka, Frozen nebo Čtyřlístku.

Samozřejmě můžete vybírat i podle ceny odrážedla, které se na MALL.CZ pohybuje od pár stokorun až zhruba do 5000 Kč.

Přinášíme vám také odstrkovadla různých značek, jako je Yupee, Brumee nebo Little tikes. U poslední zmíněné značky uveďme několik vychytávek - vyjímatelnou podlážku pro batolata, takže se odrážedlo rázem změní ve vozítko, kde jsou dětské nožičky chráněny, střešní madlo pro rodiče, pomocí kterého mohou autíčko tlačit nebo korigovat jeho jízdu, a vysoké opěrátko s úložným prostorem na další hračky, láhev s pitím a jiné nezbytnosti.