10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 5432989

Rottner Fire Data 60 ohnivzdorný elektronický sejf černý

Rottner Fire Data 60 ohnivzdorný elektronický sejf černý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektronický zámek Ohnivzdornost po dobu 120 minut pro papír Napájení 4 × 1,5V AA bateriemi (nejsou součástí balení) Nastavitelná polička uvnitř Celý popis
33 460 Kč
Zboží od: Rottner Security
33 460 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

9.1.2024 - 12.1.2024 na vaší adrese

Popis

Objevte všechny výhody produktů Rottner s více než 50 letou tradicí. Vyráběné z kvalitních materiálů, s důrazem na funkčnost a bezpečnost.
Hlavní výhody: Elektronický zámek Ohnivzdornost po dobu 120 minut pro papír Napájení 4 × 1,5V AA bateriemi (nejsou současti balení) Nastavitelná polička uvnitř 4-stranný uzamykací mechanizmus Otevření dveří až do 90° Mechanické nouzové otevírání s cylindrickým zámkem a 2 klíči Otvory na ukotvení na spodní straně sejfu Ohnivzdorný elektronický sejf z modelové řady Fire Data disponuje elektronickým zámkem, který je vybaven mechanicky nouzovým otevíráním s cylindrickým zámkem a 2 klíči. Sejf Fire Data 60 má certifikát ohnivzdornosti, a to až po dobu 120 minut pro papírové dokumenty. Klávesnice a zámek sejfu jsou napájeny klasickými 1,5V AA bateriemi. Uvnitř sejfu se nachází nastavitelná polička, kterou je možné v případě potřeby vyjmout. Dveře sejfu je pro pohodlnější výběr uložených věcí lze otevřít až do úhlu 90°. Uzamykají se 4-stranným uzamykacím mechanismem. Spodní strana má připravené otvory pro ukotvení. Materiál na ukotvení je součástí balení. Kování zámku zvyšuje celkovou vnější hloubku sejfu o 25 mm.

Hlavní parametry:

Bezpečnostní třída: žádná úroveň zabezpečení

Vnější rozměry (š/v/h): 46.1 cm x 52.8 cm x 54.8 cm

Váha: 95.5 kg

Typ zámku: Elektronický zámek

Barva: Černá

Materiál: Ocel

Výrobce: Rottner

Hlavní přednosti jsou především Elektronický zámek Ohnivzdornost po dobu 120 minut pro papír Napájení 4 × 1,5V AA bateriemi (nejsou součástí balení) Nastavitelná polička uvnitř .

Výběrem produktu Rottner Fire Data 60 ohnivzdorný elektronický sejf černý získáte kvalitní výrobek, který dlouho vydrží a poskytne vám vše, co od něj očekáváte.

Případně si můžete prohlédnout také další výrobky z modelové řady Firedata od společnosti Rottner Security.