10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10638076

Rottner Sydney 100 ohnivzdorný elektronický sejf černý

Rottner Sydney 100 ohnivzdorný elektronický sejf černý

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektronický zámek a certifikát LFS 60 P Ohnivzdornost po dobu 60 minut pro papír Vnitřní schránka Polička uvnitř Celý popis
33 880 Kč
Zboží od: Rottner Security
33 880 Kč
Doprava zdarma
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

9.1.2024 - 12.1.2024 na vaší adrese

Popis

Objevte všechny výhody produktů Rottner s více než 50 letou tradicí. Vyráběné z kvalitních materiálů, s důrazem na funkčnost a bezpečnost.
Hlavní výhody: Elektronický zámek Ohnivzdorný certifikát LFS 60 P (EN 15659) Ohnivzdornost po dobu 60 minut pro papír Možnost nastavení 2 kódů, hlavního a vedlejšího (tzv. master a user kód) Vnitřní schránka s cylindrickým zámkem a 2 klíči Napájení 4 × 1,5V AAA bateriemi (nejsou současti balení) Polička uvnitř Otvory na ukotvení na spodní straně sejfu Certifikovaný ohnivzdorný sejf nabízí dostatečnou ochranu pro uložené cennosti až po dobu 60 minut pro papírové dokumenty. Vhodný jak do domácností tak i do kanceláří, jelikož nabízí výborné vlastnosti za přijatelnou cenu. Sejf má ohnivzdorný certifikát LFS 60 P a speciální výplň uvnitř mezi stěnami. Vnitřní teplota během požáru tak nepřesáhne 170°C. Je možné nastavit nejen hlavní kód ale také uživatelský kód. Elektronický zámek je napájen klasickými AAA bateriemi. V horní části se nachází samostatně uzamykatelná vnitřní schránka se 2 klíči. Níže najdeme poličku pro předělení vnitřního prostoru. Připravené otvory na spodní straně poslouží k ukotvení sejfu. Kotvící materiál je součástí balení. Kování zámku zvyšuje celkovou vnější hloubku trezora o 60 mm.

Hlavní parametry:

Bezpečnostní třída: žádná úroveň zabezpečení

Vnější rozměry (š/v/h): 56.5 cm x 97 cm x 45 cm

Váha: 140 kg

Typ zámku: Elektronický zámek

Barva: Antracit

Materiál: Ocel

Výrobce: Rottner

Hlavní přednosti jsou především Elektronický zámek a certifikát LFS 60 P Ohnivzdornost po dobu 60 minut pro papír Vnitřní schránka Polička uvnitř .

Výběrem produktu Rottner Sydney 100 ohnivzdorný elektronický sejf černý získáte kvalitní výrobek, který dlouho vydrží a poskytne vám vše, co od něj očekáváte.

Případně si můžete prohlédnout také další výrobky z modelové řady Sydney od společnosti Rottner Security.