Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 15041275

Crystal Tepelné čerpadlo 2v1 AquaSilence 9 kW pro vyhřívání a chlazení bazénu i domu

Crystal Tepelné čerpadlo 2v1 AquaSilence 9 kW pro vyhřívání a chlazení bazénu i domu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tepelné čerpadlo 2v1 CRYSTAL AquaSilence 9 kW pro vyhřívání a chlazení bazénu i domu Celý popis
46 690 Kč
Zboží od: AQUARK
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
46 690 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

4.10.2022 - 5.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Popis produktu:

Firma Aquark, výrobce tepelných čerpadel CRYSTAL AquaSilence, je již 20. rokem stálicí a lvem na trhu s tepelnými čerpadly s obchodními partnery po celém světě. Každý vyrobený kus je individuálně testován, čímž je zajištěna prvotřídní kvalita a spolehlivost. Firma Aquark vyvíjí své technologie v uznávané mezinárodní laboratoři a je autorem mnoha převratných vylepšení a vlastníkem patentů v oboru. Dlouholetým vývojem bylo dosaženo nejefektivnějšího získávání tepla systémem vzduch/voda, které předčilo i účinnost klasických tepelných čerpadel pro vyhřívání domu. Bylo tak vytvořeno jedinečné tepelné čerpadlo pro vyhřívání bazénu i domu. Tak vznikl koncept tepelného čerpadla 2v1, kdy přes léto vyhříváme nebo chladíme bazén a nebo přes léto chladíme dům a v zimě dům vyhříváme.

Díky na míru vyvinuté technologii DC Inverter a kvalitním komponentům je CRYSTAL AquaSilence nejen nejspolehlivějším produktem ve své kategorii na trhu, ale nabízí i možnost využití 2v1, tedy pro ohřev a chlazení bazénu i domu. Díky bezkontaktnímu motoru kompresoru i ventilátoru s permanentním magnetem nedochází k opotřebení materiálu a je dosaženo úspory elektrické energie.

Jediné tepelné čerpadlo na trhu pro ohřívání bazénu i domu. Díky unikátní konstrukci bez předního ventilátoru jej lze umístit bez mezery přímo ke zdi a ovládání zajistí mobilní aplikace.

Jedinečný, elegantní a nadčasový design bazénového čerpadla CRYSTAL AquaSilence uspokojí i nejnáročnější klientelu. Celočerná barva a decentní vzhled ho činí ideální volbou pro všechny typy exteriérů. Díky patentované technologii InverPad je pak tepelné čerpadlo CRYSTAL AquSilence tím nejtišším a energeticky nejšetrnějším řešením pro ohřev či chlazení Vašeho bazénu i domu. CRYSTAL AquaSilence dokáže navíc pracovat i při extrémních teplotách od –10 °C do 43°C.

 

 

 

Extrémně tichý provoz         

Díky unikátní technologii upravující proudění vzduchu, DC dvojitému rotačnímu kompresoru od Mitsubishi a stejnosměrnému bezkontaktnímu motoru kompresoru a ventilátoru se průměrná hlasitost čerpadla pohybuje okolo 43 dBve vzdálenosti 1m od přístroje (hluk srovnatelný s lednicí).

 

Revoluční technologie

InverPad technologie

Čerpadlo CRYSTAL AquaSilence využívá patentované technologie InverPad, kdy je vzduch do čerpadla nasáván ze stran a opouští čerpadlo zadní stranou. Tím jsou maximálně eliminovány rušivé zvuky provozu čerpadla. Využití InverPad technologie tak poskytuje bezkonkurenčně nejtišší chod čerpadla a zajistí Vám nerušené chvíle pohody u Vašeho bazénu.

 Vzduch je do čerpadla nasáván ze stran a opouští čerpadlo zadní stranou.

 

Plně invertorový řídicí systém

Díky plně invertorovému řídicímu systému jsou otáčky motoru kompresoru a ventilátoru řízeny v závislosti na aktuální situaci tak, aby bylo dosaženo co možná nejoptimálnějšího výkonu čerpadla. Frekvence otáček motoru kompresoru je řízena s přesností na jednotku Hz a stejnosměrný invertorový motor ventilátoru je odpovídajícím způsobem regulován po jedné otáčce. Je tak umožněn plynulý chod celého systému, který přináší nejtišší a nejekonomičtější řešení pro Váš bazén i důmVoda v bazénu je pak ohřívána postupně, rychle a efektivně.

 

EEV technologie

Elektronicky řízený expanzní ventil umožňuje maximální využití výparníku pro odpaření chladiva a zvyšuje tak účinnost čerpadla, provozní spolehlivost i dobu životnosti zařízení. Zároveň až 10krát zvyšuje množnost přizpůsobení množství procházejícího chladiva a zvyšuje tak COP (účinnosti tepelného čerpadla) až o 20 %. 

Co je to COP?

Zkratka COP značí topný faktor tepelného čerpadla. Udává poměr vyprodukovaného tepla a spotřebované energie, jinými slovy poměr topného výkonu k příkonu. Je jedním ze základních parametrů, které stanovují „účinnost“ tepelného čerpadla. Čím vyšší topný faktor je uveden na tepelném čerpadle, tím levnější je samotný provoz zařízení.

 

Inverquark technologie

Díky technologii Inverquark využívá CRYSTAL AquaSilence průměrně 90 % energie z teploty okolního vzduchu. Zaplatíte tak pouze 10 % energie procházející zařízením.

Crystal AquaSilence využívá průměrně 90 % energie z teploty okolního vzduchu

 

Inteligentní ovládání prostřednictvím WiFi nebo dotykového LCD displeje

Nastavení čerpadla CRYSTAL AquaSilence můžete měnit z pohodlí domova pomocí mobilní aplikace nebo přímo na přístroji na jednoduchém a dobře čitelném dotykovém LCD displeji. Na displeji najdeme informaci o aktuální nastavené teplotě, připojení k síti wifi a aktuálním výkonu čerpadla. Ve spodní části se pak nachází tlačítko pro zapnutí/vypnutí přístroje, tlačítko pro uzamčení ovládání, tlačítko pro nastavení výkonu čerpadla a šipky pro nastavení požadované teploty.

 

 

Spirálový titanový tepelný výměník 

Pro maximální odolnost vůči chlóru a slané a mořské vodě je použit titanový tepelný výměník. Spirálovitým stočením výměníku je pak dosaženo zvýšení efektivity výměny tepla až o 40 % oproti běžnému titanovému tepelnému výměníku. 

 

Ryché a efektivní automatické rozmrazování horkým plynem pomocí 4cestného ventilu Saginomiya.

 

Chladivo R32 nové generace šetrné k životnímu prostředí. Ve srovnání s obvykle používaným chladivem R410A má o 68 % nižší GWP (potenciál globálního oteplování).

 

 

Inteligentní systém ochrany domácího rozvodu elektřiny

Na rozdíl od jiných čerpadel využití proudu po nastartování činnosti čerpadla CRYSTAL AquaSilence začne od 0 A a pozvolna roste. Nezpůsobuje tak výkyvy v odběru elektrického proudu v domácnosti. CRYSTAL AquaSilence se navíc dokáže automaticky přizpůsobit napětí v rozsahu 180 až 260 V. 

 

 

2 módy provozu – ÚČINNÝ a TICHÝ

ÚČINNÝ - topná kapacita 20 až 100 % kapacity, inteligentní optimalizace rychlé vyhřívání

TICHÝ - topná kapacita 20 až 80 % kapacity, úroveň hluku 3 dB(A)

 

Materiál

Tělo čerpadla CRYSTAL AquaSilence sestává z ABS a slitiny hliníku. ABS je recyklovaná plastová směs, která je sama o sobě zcela recyklovatelná. ABS je navíc odolnější, trvanlivější a snadněji recyklovatelný plast než PVC.

 

 

Proč zvolit právě CRYSTAL AquaSilence?

 • Extrémně tichý provoz
 • Úspora energie
 • Odolnost vůči slané i mořské vodě
 • Stříbrné sváry potrubí
 • Možnost provozu v širokém rozmezí teplot -10℃ až 43℃
 • Vyhřívání i chlazení bazénu či domu
 • Pozvolný start – nedochází k výkyvům v odebírání proudu v domácnost
 • Vysoký topný faktor
 • Použité materiály a chladivo jsou šetrné k životnímu prostředí
 • Možnost ovládání prostřednictvím WiFi z pohodlí Vašeho domova
 • Každý kus podléhá individuální kontrole kvality
 • Citlivé a přesné zobrazení teploty vody a její ovládání
 • Vysoce účinný titanový výměník tepla
 • Rychlé odmrazování horkým plynem pomocí 4cestného ventilu Saginomiya
 • DC dvojitý rotační kompresor od Mitsubishi
 • bezkontaktní DC motor ventilátoru a kompresoru
 • Japonská EEV Technologie
 • Jedinečný design

Montáž tepelného čerpadla zvládne opravdu každý průměrně zručný člověk

Technická data