ATOMIC AQUATICS Automatika ATOMIC T2 - oktopus

Značka: ATOMIC AQUATICS Náš kód: 100000602045

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

ATOMIC AQUATICS Automatika ATOMIC T2 - oktopus

Patentovaná „AFC“ – pro zajištění největšího výkonu v každé hloubce. Celý popis

6990

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000602045

Popis

Popis produktu

 • Proč celá rodina octopusů?

  Každý octopus od Atomicu je vymyšlen a vyroben stejně precizně, jako jeho primární model. Takže když ho potřebujete, víte co od něj můžete očekávat. Všechny naše octopusy jsou standardně dodávány s extra dlouhou hadicí 36“ (92cm). Hadice v délkách dle přání zákazníka jsou k dispozici na dotaz.

  Klonování může být dobrá věc

  Octopusy od Atomicu snižují stres v nouzových situacích. Chtěli byste vy, nebo váš buddy v případě nouze dýchat z automatiky druhořadé kvality? Naše octopusy prostě dýchají lehce s dechovou prací 0,56 J/l (dle EN 250). Všechny základní modely regulátorů Atomic jsou k dispozici také jako octopusy s dobře viditelným žlutým krytem a 36“ (92cm) hadicí.

  Specifikace

  Stejně jako hlavní automatika T2/T2×, je Ti2 octopus naprosto imunní proti degradaci výkonu korozivním působením slané vody. Patentovaný omezovač přítlaku sedla (Seat Saving Orifice) zabraňuje opotřebení středotlakého sedla, což prodlužuje servisní interval a zvyšuje spolehlivost. Díky této funkci počítat s tím, že regulátor bude jako nový, až ho budete potřebovat.  

  Druhý stupeň je kompaktní, se zmenšeným výdechovým deflektorem, kerý umožňuje snadné uložení v kapse a má neónově jasný, žlutý přední kryt pro dobrou rozlišitelnost. Ti2 je samozřejmě vybaven automatickou kontrolou průtoku (AFC) a ovladačem plynulé regulace nádechového odporu. Celková váha činí 350g.

   

   

  Všechny Safe Seconds (octopusy) Atomic Aquatics mají servisní interval 2 roky / 300 ponorů a vztahuje se na ně omezená doživotní garance.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%