Wolfberry RBD Kokosový olej 900 ml

Značka: Wolfberry Náš kód: 100003857880

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Wolfberry RBD Kokosový olej 900 ml

RBD Kokosový olej 900ml Wolfberry je rafinovaný kokosový olej, který musí být vždy označován zkratkou RBD (R-Rafinated, B- Bleached, D- Deodorized), což přesně znamená rafinovaný, bělený a zbavený aroma. Celý popis

126

126 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003857880

Popis

Popis produktu

RBD Kokosový olej 900ml Wolfberry je rafinovaný kokosový olej, který musí být vždy označován zkratkou RBD (R-Rafinated, B- Bleached, D- Deodorized), což přesně znamená rafinovaný, bělený a zbavený aroma.

RBD kokosový olej Wolfberry se získává rafinací poslední frakce, která zůstane po předchozím lisování dužniny kokosového ořechu, běžně známého jako kopra. Po rafinaci, která se provádí za vysokých teplot olej ztratí vlastnosti panenského oleje, ale získá zvláštní schopnosti jako například nepřepaluje se ve vysokých teplotách, je vhodný pro zdraví tím, že neobsahuje trans mastné kyseliny jako živočišné tuky a dále je:
•   vhodný na smažení, fritování, neboť má vysoký kouřový bod (bod přepálení, 210 °C)
•   není hydrogenován a při výrobě nejsou použita žádná chemická rozpouštědla
•   bod tání je 23 – 27 °C.

Bohužel mnoho obchodníků vydává tento RBD olej za běžný panenský kokosový olej a nezkušení zákazníci jsou díky tomuto nešvaru často poškozování. Avšak jednoduše lze poznat rozdíl. Rafinovaný kokosový olej je při výrobě dezodorizovaný, tedy bez vůně. Na rozdíl od panenského kokosového oleje, který je typický pro své kokosové aroma.

Nutriční hodnoty: Energetická hodnota: 3765kJ/ 900kcal, Tuky: 100g, z toho nasycené mastné kyseliny 91g, Sacharidy: 0g, z toho cukry 0g, Bílkoviny: 0g, Vláknina: 0g, Sůl: 0g,

Jak používat:

RBD kokosový olej má velmi široké využití jako potravina. Vzhledem ke své tuhé konzistenci do 23°C je vhodný jako náhrada másla nebo margarínu při přípravě různých pomazánek a dezertů. Výborně se také hodí na smažení. Tento kokosový olej nežlukne a je vhodný také pro kosmetické účely, výrobu krémů, mastí, balzámů.

Balení:

900 ml

Země původu: Vietnam

Upozornění:

Alergeny: Bez alergenů

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 20 °C


Složení:
 
Složka / Množství
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Složka / Schválená zdravotní tvrzení
Kokosový olej

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Štítek Bez lepku, Vege
Zdravá výživa Vegetariáni a vegani, Čisté kokosové oleje