Záhir Cosmetics Arganový olej kulinářský 250 ml

Značka: Záhir Cosmetics Náš kód: 100004032458

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Záhir Cosmetics Arganový olej kulinářský 250 ml

Arganový olej kulinářský je 100% přírodní olej z lehce napražených plodů argánie. Má typickou oříškovou chuť a vůni. Skvěle se hodí k přípravě jídel. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají v boji s chorobami a jsou účinné v posilování zdraví celého organismu. Celý popis

585

585 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004032458

Popis

Popis produktu

Arganový olej kulinářský je 100% přírodní olej z lehce napražených plodů argánie. Má typickou oříškovou chuť a vůni. Skvěle se hodí k přípravě jídel. Obsahuje nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají v boji s chorobami a jsou účinné v posilování zdraví celého organismu.

Arganový olej má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin (Omega 9 a Omega 6), množství vitamínů (A, E a F) a minerálů. Pravidelná konzumace má blahodárný vliv na obranyschopnost organizmu. 

Jak používat:

Arganový olej má jedinečnou, nasládlou ořechovou chuť je ideální k dochucení různých salátů, omáček, masa, rybích pokrmů nebo k namáčení pečiva. Je skvělý především ve studené kuchyni nebo k přidání do pokrmu těsně před dovařením. Není vhodný k dlouhému smažení.

Balení:

250 ml


Složení:
 
Složka / Množství
Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Složka / Schválená zdravotní tvrzení
Arganový olej
Antioxidant
Normální činnost kardiovaskulárního systému – hladina cholesterolu

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Zdravá výživa Arganové oleje, Normální stav kůže