NutriWorks Strong Omega 3 120 kapslí
330 Kč

299 Kč

Severské omega-3 tuky s obsahem čistého rybího tuku ve své přirozené podobě, to vše s minimem nežádoucích zásahů a úprav.


Reflex Nutrition Omega 3 90 kapslí
349 Kč

315 Kč

Omega 3 je výjimečný zdroj dobrých tuků (mastných kyselin), které nejsou snadno dostupné v přirozeném jídelníčku.


Reflex Nutrition X Functional Training 05 Omega 3+ 90 kapslí
379 Kč

349 Kč

Omega 3 mastné kyseliny jsou nenasycené mastné kyseliny, nacházející se ve velkém množství v rybím tuku. Pro naše zdraví jsou velmi prospěšné, ale jsou celkem často jedním z posledních doplňků, pro které se lidé rozhodnou. Ve skutečnosti by však měly být na vrcholu seznamu.


Weider Omega 3 60 kapslí
780 Kč

624 Kč

OMEGA 3 Caps – doplněk stravy, obsahující v jedné kapsli 1000 mg rybího oleje.


VIRIDIAN nutrition 100% Organic Scandinavian Oil 200ml.
799 Kč

První skutečně BIO certifikovaný rybí tuk na světě původem ze skandinávského duhového pstruha. Jde o prémiový rybí olej, který nastavuje laťku v oblasti výživových kvalit, chuti, čerstvosti, čistoty a ekologické udržitelnosti.


VIRIDIAN nutrition Pregnancy Omega Oil 200ml.
495 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Olej pro podporu organismu maminky i děťátka v průběhu těhotenství a během kojení. Má speciální složení navržené odborníky na mateřskou a dětskou výživu a je z 88% organické kvality. Pro ideální účinek se doporučuje užívat jej spolu s Pregnancy Complexem.


Nutrend Omega 3 Plus Softgel Caps 120kapslí
460 Kč

414 Kč

S každou kapslí do sebe dostáváte zdravou podobu rybího oleje, který obsahuje koncentrované omega-3 mastné kyseliny eikosapentaenové (EPA) a omega-3 mastné kyseliny dokosahexaenové (DHA)..


VIRIDIAN nutrition Organic Joint Omega Oil 200ml.
439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špičková formule, vytvořená zkušenými experty v oboru. Viridian Joint Omega Oil obsahuje směs kvalitních olejů s dominancí omega-3 nenasycených mastných kyselin, plus aditivum olejů z ovoce a speciálních bylin zaměřených pro dosažení optimálního kondice kloubů a kloubních spojů.


Reflex Nutrition Krill Oil 90 kapslí
819 Kč

739 Kč

Jedinečná kombinace silného antioxidantu astaxantinu a ultra čistých omega 3 nenasycených mastných kyselin, vytváří z antarktického krill oil, unikátní suplement, vysoké kvality.